Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozi terhességi teszt utan...

Pozi terhességi teszt utan most még is barnázom? Milyen gyógyszert szoktak erre adni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ugyelet sokat segithet...
2018. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Külföldön vagyok azért itt kérek most sos segítséget. Hátha van itt olyan akinek volt ilyen. Thaiföldön vagyok tehat bármely gyógyszert meg tudok venni recept nélkül.

Kérem aki tud segítsen

2018. ápr. 1. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront szoktak adni, de csak akkor, ha biztosak abban, hogy nem méhen kívüli a terhesség, mert azt kár ‘erősíteni’
2018. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont lehet, hogy csak kémiai terhességed volt, és most leválik. De kívánom, hogy megmaradjon.
2018. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mi az a kémiai terhesség?
2018. ápr. 1. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Azert ez nem ugy megy hogy csak ugy megveszel gyogyszert es elkezded szedegetni :O En a 12. hetig gyogyszert szedtem, mert szinten barnazas volt az 5. heten. Akkor azt mondtam vagy megmarad vagy nem...szivhang meg nem volt.
2018. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
*nem azt “mondtam”, hanem “mondtak “ (csak javit a telefon)
2018. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attol meg, hogy a teszt pozitiv lett nem biztos hogy tenyleg terhes vagy. Lehet szo arrol, hogy a terhesseg nagyon korai idoszakaban elveteltel, valamikor egybol az elso napokban. Ilyenkor alltalaban megmarad a gesztacios zsak, de kicsiny nelkul. A terhessegi tesztek erzekenyek ezert meg a legkissebb HCG hormonszint emelkedeset is kimutatja.

Terhesseg is az elejen mehet rendben, a zsak nem ures de megis spontan elvetelhetsz, ez eloszor gyengebb verzessel jar(utkozben a ver megalvad ezert barna) majd kesobb akar meg aznap, de lehet napokkal kesobb , mar friss ver fog folyni.

Persze nem kell egybol a legrosszabbra gondolni. A terhessegel minden rendben lehet, a gesztacios zsaknak sem kell uresnek lennie. Ebben az esetben a vaginalis enyhe verzes jelezheti a meh tagulasat.

Vannak esetek, amikor a no kissebb hormon zavara vegett az egesz terhesseg gond mentes , megis pontos a havi ciklusa.

Ajanlanam minnel hamarabb meglatogatni a gynekologusat, csak o allithat fel ultrahangos vizsgalat alapjan biztos diagnozist.

2018. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!