A párom nem egyezikbele a baba vállalásba mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és már 2 éve egyutt vagyok a párommal.júniusba költözunk össze,felvetettem neki a babaprojektet és azt mondta hogy várni szeretne még vele de én folyton csak arra tudok gondolni...alkalmasnak erzem magam es ot is erre,de szerintem miants meghallja a baba szot betojik.legyetek szivesek tanácsot adni

2018. ápr. 5. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hat szerintem is raersz meg nagyon. Menj el dolgozni. Legyen GYED meg minden aztan utána is ráér. Sőt évek múlva is. De ha annyira most akarsz, akkor keress hozza masik apukát. De friss anyaként mondom, hogy a gyerekvállalás nem babazas. Kemény munka.
2018. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

2 éves kapcsolatra és pár hónap együttélésre akarsz szülni?

Másrészt 19 éves vagy, túl fiatal.

Pároddal értek egyet.

2018. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon fiatalok vagytok még és a kapcsolatotok is fiatal. Ráerőltetni a másikra egy gyereket nem lehet. Vagy elfogadod és vártok, vagy tovább lépsz és keresel mást, igazából nincs több lehetőség. Ha próbálod meggyőzni szintén 2 lehetőség van, vagy megelégeli és keres mást, vagy beadja a derekát de a véleménye nem változik, hogy ő nem akar gyereket, otthagyhat, akár terhesen akár babával, vagy veletek marad csak simán sz*rik rátok és éli az életét tovább.
2018. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis valaszokat!:)
2018. ápr. 5. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

19 éves vagy. Tanulj, dolgozz, élj, gyűjts élményeket, pénzt, tapasztalatot.

A gyerek még ráér.

2018. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Tartsd tiszteletben az akaratát,ha most alkalmasnak találod,akkor 2 év múlva is az lesz. Ha ráerőlteted,akkor lehet,hogy a kapcsolatot is megölöd vele és a gyereket se fogja úgy szeretni.

Megértem,hogy vágysz rá,de még tényleg van időd. Addig is utazgassatok,bulizzatok. :)

2018. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Párosnak van igaza, még nagyon fiatal vagy. Bőven ráérsz szülni. Tanulj bulizz dolgozz élvezd az életet. Ne akarj ilyen fiatalon ekkora felelösséget.
2018. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj, dolgozz, szorakozz, meg van 20 eved szulni !
2018. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Még jó hogy neki több esze van, mint neked.
2018. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk "becsúszott" a baba, amikor 19 éves voltam. Nem bántam meg, de nagyon sok mindenből KIMARADTAM. Nem tudtam a tanulmányaimat befejezni, a régi barátnőimtől eltávolodtunk, mert nem igazán van közös téma, más anyukákkal nem tudtam barátkozni, mert sokkal idősebbek nálam. Rászorultunk a szüleink segítségére, először az albérletbe segítettek be, amíg terhes voltam, aztán anyósomékhoz költöztünk, mert nem bírtuk anyagilag. Írhatnám tovább, hogy ez milyen gondokat okozott, de nagyon hosszú. Nincs végzettségem, ha ne adj isten szétmennénk, max gyárba tudnék menni dolgozni.

Tehát tervezetten nem akartam terhes lenni, de örülök, hogy így alakult.

Ha mégis mindenképp akarsz most gyereket (amit én nem ajánlok), akkor vagy keresel új apa jelöltet, vagy csináltatsz a jelenlegi pároddal (nem szeded be a bogyót vagy kilyukasztod a gumit), de akkor ne csodálkozz, ha abortuszra kényszerít, vagy elhagy még terhesen. Kisbabával pedig másik korodbeli fiúnak nem fogsz kelleni, rosszabb esetben még csak szexre sem.

2018. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!