LÁNYOK, inszeminációval tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem fórum, mégis szeretném, ha sokatok megosztanátok teherbeesési problémáitokat/sikereiket.

Férjem nagyon pozitívan áll a kérdéshez, ha 40 év felett sikerül nekünk, az sem gond, ahogy mondani szokta. Én már betöltöttem a 35-t és egyre jobban aggaszt az a tény, hogy a teherbeesési valószínűség egyre jobban csökken ekkor. Túl vagyunk az első inszemen (sikertelenül), 3 érett petém volt, igaz az orvos leszögezte, így is 8-10% esély van a sikerre. Párommal és velem minden rendben, sőt, Neki 500millió/5ml spermiumszám volt az eredménye, szóval mondhatni kiváló. Nálam tavaly ilyenkor volt a petevezeték átfúvás, sajnos kétoldali összenövésem volt, remélem ez a probléma megszűnt. Most mennék a második inszemre, de képtelen vagyok elfogadni azt a tényt, hogy két egészséges "fiatalnak" miért nem jön össze a baba, miért nem találkoznak azok a sejtek??? Halmozódik inszemnél a siker, ha többször megyünk?

Már több mindent próbáltam, Gyuri bácsi teája, terhességi vitamin, Inofolic stb stb, mégsem sikerül.

Mit próbáljunk még meg???



2018. ápr. 3. 13:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem egzakt dolog, egyiknek első sikerül, másiknak 7. se. A TE egyeni szervezeted számít, nem masok tapasztalatai.

Ismeretségi körömben 2 lánynak sikerült, egyiknek 7 év, másiknak 9 év után. De szervezetfüggő, tényleg.

2018. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Összenövéssel minek inszemeznekm
2018. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
NINCS összenövésem csak volt!
2018. ápr. 3. 13:42
 4/39 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálataid voltak eddig?
2018. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz mit tenni. Az inszemnek kevés az esélye, a lombik már 80%-ban sikeres.
2018. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Azt írtad reméled megszűnt. Miből gondolod?
2018. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint nincs ilyen probléma már. Valószínű igaza van.

Vérvételből kimutatták nagyon enyhe inzulinrezisztenciát, ami a doktor szerint említést sem érdemel. Illetőleg volt egyszer magas prolaktin szintem, de ez is rendeződött.

Sajnos a lombikot csak 5. inszemináció után lehet igénybe venni, és nem 80%. Bár annyi lenne. Nagyon maximum csak 40%.

2018. ápr. 3. 15:14
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

Lombikos voltam es a tajekoztato papiron 20%-ot irtak. Kozel sem 80...

Kerdezo, a korod miatt nem tudod megbeszelni a dokival a lombikot?

2018. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 6 inszeminációnk volt 8 hónap alatt, az utolsó lett sikeres. Nekem pco-m és IR-em volt, a férjem rendben volt. 35 évesen szültem, előtte több mint 3 évig próbálkoztunk, és ugye az utolsó évben meg inszeminálódtunk :) Statisztikailag igen, halmozódik a valószínűség, a 6 inszemből már kb 60%, hogy összejön, és nálunk így is volt.
2018. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 andy25 válasza:
Nekünk 5 év után spontán sikerült.Előtte évekig vizsgálat,átjárhatósági nem találtak semmi bajt.2.inszem után belefáradtunk és abba hagytuk.Inofolic nekem nem ért semmit,helyette én is és párom is elkezdtük inni a bio maca vibe port.kb 2 hónapra rá lett pozi tesztem.
2018. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!