Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhnyak polip okozhat sikertel...

Nagy Fruzsina93 kérdése:

Méhnyak polip okozhat sikertelenséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most estem át egy laparoszkópos átjárhatósági, méhtükrözési műtéten. Volt egy méhnyak polipom amit eltávolították. Minden más rendben volt. Van peteérés én, átjárhatóság a petevezetők.

Már 3 éve próbálkozunk baba "gyártással" sajnos sikertelenül.

Lehetséges, hogy a méhnyak polip okozta a sikertelenséget?



2018. ápr. 8. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen polipom, és igaz, hogy nem azonnal próbálkoztunk gyerekkel, de semmi baj nem volt a fogantatással.


Az apukát is vizsgálták? Mert lehet, hogy nála van a baj. Annyira bírom, hogy a nő megy el előbb mindenféle vizsgálatra, és a férfi csak akkor (vagy akkor sem), amikor kiderül, hogy a nőnél minden rendben.

2018. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apuka volt már kivizsgáláson. Nála minden rendben van. Tökéletesek az értékei.
2018. ápr. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!