Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan engedjem el a gyerek...

Hogyan engedjem el a gyerek utáni vágyat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék családot, nagyon vágynék gyerekre, de sajnos nem lehet (se a petefészkem, se a méhem, sem a pajzsmirigyem nem működik megfelelően). Egyik meddőségi klinika sem hajlandó szóba állni velem, az örökbefogadás pedig szinte lehetetlen vállalkozás egyedülállóként. Párkapcsolatra viszont nem kellenék senki olyannak, aki családot szeretne. Úgyhogy el kell engednem a gyerek utáni vágyam. De olyan nehéz... :'( Másban kellene kiteljesednem, de miben? x-edik diplomának/tanfolyamnak nem érzem szükségét, a karrierépítés sem motivál annyira (tetszik a mostani pozícióm, egész jól is fizet, nem zavar, ha nem lépek előre), bulizni utálok, utazgatással sem szeretnék/tudnék évtizedeket eltölteni (jó lenne még eljutni pár helyre, de nem létfontosságú cél). Az önkéntes munka, jótékonykodás meg annyira nem az én világom. Szóval valahogy minden csak pótcselekvésnek tűnik, amikor igazából gyereket szeretnék... Mit tegyek? Hogyan tudnám elengedni a gyerek utáni vágyat, és teljesnek érezni az életemet nélküle?
2018. ápr. 29. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,probaltal olyan pasival ismerkedni akinek esetleg van?? Tudom nem olyan mint a sajat,de megis
2018. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mért döntöd el látatlanban, hogy nem kellenél? Ez egyáltalán nem biztos! Ha téged megszeret egy pasi, simán bevállalhatja az örökbefogadást.
2018. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Áh, persze, csak nők milliói voltak olyan helyzetben, mint te, mégis találtak aztán párt maguknak. Ne rinyálj, tudom s**r, hogy nem lehet sajátod, de azt hogy soha nem lesz még csak párkapcsolatod sem, az csak sírás.

Addig vegyél kutyát, (igen, nem ugyanaz), csal próbálj meg nem erre gondolni. Próbálj kapcsolatokat építeni, tinderezni, elmenni a barátaiddal szórakozni. Aztán meg ha kicsit is elviselhető vagy és nem borzasztóan csúnya majd jön a szerelem.

2018. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
3-as, ez extrém durva volt! Fix, hogy férfi vagy, méghozzá az érzéketlenebb fajta! Nem igaz, hogy nők millióinak nem lehet gyereke (maximum globális szinten), és neked fogalmad nem lehet arról, hogy ezek közül a nők közül hányan találtak párt! A rinyálás szót használni olyan valakivel, akinek egy rendkívül súlyos problémája van, különleges bunkóság! Bulizni a kérdező nem akar, így aztán értelmetlen ilyen tanácsot adni neki. Ne félj, téged is elér majd a saját végzeted. Aztán majd jöhetsz ide "rinyálni"!
2018. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ahhh. Nem érzéketlen akartam lenni. De azzal hogy ide jön egy abszolút reménytelen hozzáállással nem lesz neki jobb, és ne várja el, hogy mindenki olyan ötleteket adjon neki, amivel meg tudjuk erősíteni abban, hogy neki most már "vége".

A helyzete egyáltalán nem reménytelen és nem fogunk tudni neki segíteni, ha nem tudja meg állni a helyét az életben, nem marad erős és kitartó. Nem azt mondtam hogy menjen diszkóba 20 évesekkel, hanem azt hogy szórakozzon, ami bármi már is lehet a fesztiválozáson kívül. Csak annyit akartam, hogy mozduljon ki a komfort zónájából. Mert ha nem, mi lesz vele? Mit tudunk neki mondani? Maradj erős, már csak 40 évet kell gyerek nélkül meg férj nélkül leélned?

2018. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem lehet tudni, hogy kinek kellesz vagy kinek nem.Ismerkedni kell, nem eltitkolni az állapotodat, bár nem tudom, hogy lehet e javítani vagy sem mert ezt nem írtad.Mondjuk gyógyszerszedéssel életmódváltással?

Ha gyereket akarsz, szeretnél,vágysz rá azt szerintem nem fogod tudni elengedni.Ez egy olyan vágy mint a be nem teljesült szerelem...

2018. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

5-nek igaza van. A szánakozó buksisimi egy felnőtt nőnél nem megoldás, az a gyerekek vigasztalására van. Egy felnőtt embert meg kell rázni, kibillenteni az önsajnálatból és mártírszerepből.

A gyerek dolgot nagyon sajnálom, de azért nem elképzelhetetlen hogy lesz egy párja akivel megszeretik egymást és örökbefogadnak. Ismerek ilyen párt, köszönik boldogok! De ha kiírja magára hogy "úgysem lesz se párom se gyerekem és hobbim sincs mert engem semmi nem érdekel" az a lehető legrosszabb....így valóban egyes egyedül marad élete végéig. Tessék felállni és hinni abban hogy talál párt, hisz MINDENKI talál! A párral meg örökbefogadni is egyszerűbb, nem igaz hogy az örökbefogadást egy férfi sem tolerálja!

2018. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Menj ki egy játszótérre és nézz szét, pokol velük az èlet!
2018. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne lehetne örökbefogadni egyedülàllóként?

Nézd meg az orokbe.hu blogot, ott vannak ilyen történetek is .

2018. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
8 mi a frászt keresel a gyerekvállalás kategóriaban?! Ha én pl. utálom a kutyákat, nem megyek a kutyás topikokba csak hogy időnként odaszarjak hogy mennyire utálom a kutyákat....
2018. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!