Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már majdnem másfél éve próbálk...

Már majdnem másfél éve próbálkozunk a párommal, hogy teherbe essek, nektek mi hozta meg a sikert és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Most elkezdte egy hete a párom a ferulantot,én meg a D , C vitamint és a folsavat.Van még valami ami segíthet teherbe esni?És van olyan akinek ezek a vitaminok segítettek?
2018. máj. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk mi lenne, ha kivizsgáltatnátok magatokat? Egy év után már indokolt a dolog. Persze felőlem várhattok még x évet és szedhettek vitamint, csak ki tudja, hogy nincs-e valami olyan a háttérben, amin nem segít holmi vitamin.
2018. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az inszemináció hozta meg a sikert 4 év próbálkozás után (PCOS, IR). Irány a doki, ha nem akartok évekig szerencsétlenkedni.
2018. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem 6 hetes,szoval nem hiszem hogy olyan nagy dolog miatt nem esek teherbe.Nőgyógyásznál voltam többször,ő azt mondta minden ok,szedjek vitaminokat.Igaz ez 1 éve volt kb.
2018. máj. 9. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Akkor jó. Én is csak kis dolgok miatt nem estem teherbe.
2018. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
4 év után a lombik segített.
2018. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 1 éve voltál dokinál utoljára,nem gondolod hogy ideje lenne ismet "meglátogatni"?

Elmondhatnád neki hogy azóta sem sikerült a baba és szeretnél vérvételre menni,hogy kiderüljön tényleg minden rendben van e veled!És mellesleg egy citológia sem utolsó szempont ;)

2018. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!