Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 14. én volt inszeminációm!...

Miculi111 kérdése:

14. én volt inszeminációm! Másnap nagyon görcsöltem és még a mai napig is fáj, szúr, pisilni is alig tudok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves mert úgy gondolom hogy ez nem normális hogy ennyire fáj! Vagy ha mégis akkor mi ez?

Inszem elött a doki megcsipte a petevezetőmet mert azt mondta nem fér be a katéter! Lehet hogy annak a fájdalma?

Mind a 2.t oldalam nagyon szúrkál! A derekam kiszakadásban van.

Járni alig tudok.

Akivel volt hasonló dolog vagy hallott ilyenről azt kérem írjon!



2018. máj. 16. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megcsipi a petevezetot epp csak nem lesz semmi utana.

Hol faj szur? A petevezetek? Vagy a petefeszek?vagy pisilesnek? Utobbinal lehet elkaptal valamit

2018. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A méhem tompa fájás amikor pisilek akkor a hasam alja és a petevezetékeim! De most kicsit rá pihentem megint most annyira már nem inkább tompa fájások. Remélem nem annak a jele hogy elkaptam valamit ott! Mert nem voltunk a párommal azóta. És alap hogy tisztán tartom.
2018. máj. 16. 09:30
 3/3 Edytke50 válasza:

Miculi mi lett azóta?

Nekem is hasonló problémám van

2019. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!