Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a vèlemènyetek a Trimeszter...

Mi a vèlemènyetek a Trimeszter1 vitaminról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Van benne minden ami kell és hasznos de van ennél olcsóbb alternatíva is pl. DM A-Z mama a maga 800 forintjával. Végig tökéletes laborom volt vele. Ha te ezt szeretnéd szedni akkor azzal semmi gond nincs, ez egy jó vitamin.
2018. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapig szedtem, de már csak a terhesség végen. Nem voltam tőle elragadtatva. Most szoptatás alatt a Jutavitet szedem. Ez nekem jobban bevált és nem is drága.
2018. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 4 honapig szedtem. Aztán valamiért ugy voltam vele hogy jo vitamin de nem éri meg a több mint 5000 Ft-ot. 1hónapja szedem énis a DM-es A-Z Mama vitamint. Ugyanannyi hatóanyag (bár én egy kettőt többnek olvastam mint a Trimeszterben) és nincs 1000Ft. Napi 1 kapszula. És 2 hónapnyi adag van egy dobozban.

Semmi mellékhatása nincs. Szerintem jobb mint a többi drágább nevesebb vitamin társa.. azokban van egy kis reklám is.

2018. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt szedtem teherbeesés előtt, lombikhoz, és most terhesség alatt is. Már a 3-asnál tartunk :)


Nem csodaszer, hiszen csak vitamin; de a jobb fajták közé tartozik, amiben megvan minden, ami kell.

2018. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!