Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 tasak nem sok inofolic-ból?

2 tasak nem sok inofolic-ból?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy doboz inofolicot! Régen már próbálkoztam napi 1 tasakkal. De tnap a gyógyszertarba felhívta a figyelmem a gyógyszerész , hogy napi 2 kell belőle, hiába 1-et így a tájékoztató! Most akkor kinek higgyek?
2018. máj. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
1 elég.
2018. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi 2x ittam nőgyógyászom tanácsára.
2018. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen céllal iszod, milyen tünetek alapján kezdted el.
2018. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én napi 2 tasakkal kezdtem, babaprojekt. Aztán véget ért a ciklusom pont akkor fogyott el a por is. Lecsökkentettem napi 1 tasakra... Borzalmas lett tőle az akkori ciklusom.. 50 napra tolta ki.. Aztán újra 2 tasakkal ittam és láss csodát, tökéletes 31 napos ciklusom lett tőle :) 4.hónapja iszom.. Aztán ha októberig nem jön össze a baba, akkor Budapest. Párommal minden rendben, nekem van hogy egy évben 3x késik 15napokat, illetve az fsh hormon (peteéréshez szükséges) alacsony. Reménykedünk az Inofolicban. :)
2018. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem, hogy mennyire alacsony az FSH értéked? Én ugyanis magas FSH érték csökkentése céljából iszom, úgy tudom az inozitol lejjebb viszi.
2018. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam az fsh-ról. Ciklus 23.napján 1,3. Erről sajnos nem tájékoztattak :( Pco-rá gondolnak de én úgy tudom hogy akkor magasnak kellene lennie. Itt sajnos amerre én lakok nem nagyon foglalkoznak az emberrel, jó szakorvos sincs... :/ ősszel megcélozzuk Budapestet.
2018. jún. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!