Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van esély ebben a ciklusban?...

Van esély ebben a ciklusban? Több lennt.

Figyelt kérdés

A menstruaciom 21.-én jött meg,de elso nap csak maszatoltam,majd kb.5 napra elmúlt de még 1-2 napig jelentkezett barna folyás,de nem egész nap. A leletemen ez áll:

Afv.-ben 67x34 mm utetus,nyh.vastagság 4mm. Jobb ovarium 31x18mm. Bal ovarium 34x17mm. PCO-s jellegűek. Domináns tüsző nem látható. Hólyag kontìrja ép. Szabad hasi folyadék nem detect.

Akkor már biztos a PCOS és ne is reménykedjek,ez a hónap is reménytelen? :( a ciklusaim 28-30 naposak,azaz átlag 29. Segítsetek mett nagyon kétségbe vagyok esve. Volt valaki akit PCOS jellegűnek diagnosztizáltak aztán sikerült a baba?


2018. jún. 1. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt,telefonról pötyögök! Néhol elütöttem
2018. jún. 1. 17:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah és a mai napon néztek meg ultrahangon.
2018. jún. 1. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van,akiknél annak ellenére sikerült a baba.Olvasgass ebbena atémában itt az oldalon,többen is írták.

De még az sem biztos,hogy PCO-s vagy.

2018. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha ma nem látott domináns tüszőt és a nyálkahártyám is csak 4 mm akkor mikorra varhatok peteérést ha egyáltalán lesz....?

Az az érdekes hogy nem is ez ügyben mentem konkrétan dokihoz,van két kisgyermekem egy 5 éves fiú és egy 2 éves lány,nem szőrösödöm,nem vagyok túlsúlyos 169cm/55kg,a menstruációm pedig 1-2 nap eltéréssel pontos. De tény nem estem meg az elmúlt hónapokban,és a petefészkeimben elég sok tüsző sorakozott... én azt hittem ezek közül reped majd meg egy mert olyan nagyok voltak...de rá kell döbbennem hogy 25 évesen,2 gyerkőc után nem értek a dologhoz.... szerencsére eddig nem volt ilyen problémám :/ ..eddig...

2018. jún. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Adnak majd peteérés serkentőt,ne aggódj,nem te vagy az első PCO-s,sőt,a a dokik már rutinból kezelik az ilyen "betegeket".

Ebben a ciklusban már több mint valószínű,hogy elmarad az ovud.

2018. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az orvosom semmilyen gyogyszeres alternatívát nem említett.. azt mondta ha nyar végéig nem esek teherbe akkor ha rászánom magam drilling műtét,másnéven fúrás,és elmesélte az egész menetet... nem hinném hogy rögtön műteni kellene... kellemetlen heyzet, mert 10 éve ő a nőgyógyászom....

Esetleg a babalesz vitamin csomag PCOSoknak segíthetne? Van valakinek tapasztalata?

2018. jún. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!