Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kapott már valaki Gonapeptyl...

Kapott már valaki Gonapeptyl injekciót tüszőrepesztésre?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, mert tüszőrepesztés céljából ezt az injekciót írta fel az orvosom. Viszont a tájékoztatóban meg az van írva, hogy lombik programban szokták alkalmazni, beültetések előtt, nem kimondottan a repesztés a dolga.

Használta valaki ezt az injekciót?


2018. jún. 6. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan lombik, amikor gonapeptylel repesztett az orvos. Én is meglepődtem, de sok tuszom volt, ha jól emlékszem 11 petesejt lett és 9 termejenyult meg
2018. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Megnynugodtam kicsit. Akkor alkalmazzák repesztésre ezt az injekciót igaz?
2018. jún. 6. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem is kérdeztem sikeres volt a lombik?
2018. jún. 6. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Alkalmazzák, ha jól tudom főleg akkor ha sok a tuszo.


Az a lombik nem sikerült, de azóta volt sikeres lombikunk, holnap lesz 8 hónapos a kisfiam.


Drukkolok

2018. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked! Jó egészséget és sok boldogságot!


És köszi a választ meg a drukkot is! :)

2018. jún. 6. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem két inszeminacio volt. Az elsőnél 2 tuszom érett, akkor gonapeptyllel repesztettek. A repesztés sikerült, az inszem nem. Másodiknál több mint 20 tuszom érett, akkor ovitrellevel repesztettek, amitől a hiperstimu még jobban fellobbant. Ez az inszem sikeres lett, a doki megfogalmazása szerint túl sikeres, mert harmasikrek lettek (erre ők nem láttak esélyt mett a tüszőket üresnek gondolták két kivétellel).
2018. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hármasikrek...gratulálok! :) Sok egészséget nektek!
2018. jún. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!