Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos stimuláció során...

Lombikos stimuláció során volt-e már valaki, akinek hőemelkedése vagy láza volt?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el szúrni a Gonapeptyl injekciót, és nem sokkal utána hőemelkedésem lett (37,2). Ma este már a Gonal-F-et is adtam, ezek után 1 órával 37,5, majd 37,3, nemrég 37,9 lett a hőm. Korábban már voltam stimulálva, akkor csak Gonal-F-fel, akkor nem volt ilyen tapasztalatom. Ez normális?

2014. jan. 11. 22:25
 1/8 Manka68 ***** válasza:
5 stimum volt, ugyanezekkel a szurikkal, és sosem volt hőemelkedésem tőle. Nem hinném, hogy normális, szerintem összeszedtél valami nyavalyát. Hívd fel a dokidat, hogy mi a teendő.
2014. jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem össze semmit, abszolút a szurihoz tudom kötni, mégpedig a Gonapeptyl-hez... Lement azóta a hőm, már este, reggel is 36,9 volt, és a mellékhatások közt gyakorinak van feltűntetve a meghűléses, illetve influenzás tünetek. Felhívtam tegnap az ügyeletet is, ők átirányítottak a nőgyógyászatra, ott sem tudtak érdemben nyilatkozni, de nem gondolják, hogy nagy probléma, mert nem láz. Egyébként szerdán kellene mennem uh-ra, de hétfőn természetesen felhívom a Kaálit, mondjanak erre Ők valamit. De természetesen ha volt valakinek valamilyen tapasztalata ezekkel a szurikkal, megköszönném a válaszát...
2014. jan. 12. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos tapasztalatom nincs, így segíteni nem tudok, max. annyit hogy rengeteget olvastam a lombikos stimuról, és sehol nem írtak hasonlót.

Viszont mi februárben kezdjük az elsőt; így megköszönném ha leírnád hogy mit mondtak erről a Kaáliban (mi is Kaálisok vagyunk egyébként!) Köszi! ÉS szorítok nagyon, kívánok szerencsét és mindent ami kell, és csodás HCG eredményeket! :-)

2014. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Felhívtam hétfőn reggel a Kaálit, elmondtam a problémámat. A nő nagyon kedves volt, de azt mondta, ilyennel nem találkozott még, pedig 10 éve van ott, lehet, inkább összeszedtem valamit... Mondta, hogy ez még nem láz, nem kell csillapítani, nyugodtan folytassam tovább a szurikat. Aztán pár perc türelmet kért, beszélt egy Dokival, és azt mondták, hagyjam abba a Gonapeptyl-t, a Gonal F-et pedig szúrjam továbbra is. Lehet, hogy valamilyen allergiás reakció, de meglehet, hogy bekaptam vmi enyhe, csak hőemelkedéssel járó valamit... Mindenesetre tegnap este már a Gonapeptyl-t nem szúrtam, a hőm este 37,2 volt, majd 36,7, szóval teljesen tanácstalan vagyok, mert igazából kétesélyes teljesen a dolog. Holnap, azaz szerdán kell mennem vérvételre meg uh-ra, és a Férjem azt javasolta, ma adjam be megint a fél Gonapeptyl-t, és akkor tényleg kiderül: ha nem megy fel a hőm, akkor vmi megfázás volt, ha igen, akkor tuti az injekció! Most ezen gondolkodom... Ha ma nem adom be, nem fogjuk megtudni! :) Nagyon féltem, hogy a hőemelkedés miatt az első szavuk lesz, hogy hagyjam abba az egészet, de szerencsére mivel más bajom nincs, ez szóba sem került...! Nagyon köszönöm a jókívánságokat, és remélem, úgy is lesz minden!!! Ezen agyalok, hogy adjam-e be ma este...?! Szerintetek? Ti amúgy melyik Kaáliba jártok?
2014. jan. 14. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdeklődnék, hogy hogy vagy? Minden jó lett szerdán? Nincs más különleges tüneted? Mi is Kaális-ok vagyunk, Dr. Boga Péternél. 2. konzultációra megyünk februárban és mintát is ad a férjem. Lehet nem kellene, de állandóan felnézek ide, hogy informálódjak. Remélem márciusban kezdhetem a szurikat, félek tőle, hogy rosszul leszek tőlük. Remélem jól vagy!!!

2014. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szerencsétlenségek véletlen egybeesése volt, kihagytam egy Gonapeptyl injekciót, és jól voltam. De mivel így is kétesélyes volt a dolog, hogy vagy a szuri kihagyása miatt, vagy a betegség elmúlása maitt vagyok jobban, a következő nap mégis beadtam: és nem lettem rosszul, tehát benyaltam valami betegséget!!! Azóta is minden rendben, szurizok továbbra is, valószínűleg szerdán lesz a leszívás. Tehát nem kell félned, mert nem leszel rosszul tőle. Maximum fejfájást okozhat. Azt mondta az orvos, hogy soha senkinél ilyen nem fordult elő a pályája során, hogy lázas lett volna tőle, tehát ez nálam tényleg nagyon szerencsétlenül jött ki, szerencsére enyhe volt, és csak hőemelkedésem, fejfájásom volt, más panaszom nem. Én most a kezelés alatt igyekszem elkerülni az internetet, sztirkat nem olvasgatok, mert eddig bőven tettem ezt a sikertelen szériánkban. A doki is ezt javasolta... Bizakodom, és bízom a sikerben, nagyon izgulunk természetesen...! :) Mielőbbi pozitív tesztet kívánok!!! :)
2014. jan. 19. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy minden rendben. Bízom benne, hogy nem leszek rosszul én sem. Akkor szorítok, hogy továbbra is rendben menjen minden. Majd írj!!!
2014. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden nagyszerű eddig, holnap lesz a leszívás, 11 tüszőm volt tegnap! :)
2014. jan. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!