Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha pozitív az LH tesztem és...

Ha pozitív az LH tesztem és tegnap voltunk együtt, abból lehet babóca?

Figyelt kérdés

Ma sajnos nem tudunk, holnap alszunk együtt megint. Tegnap voltam másodszor HSG-n, mindkét petevezeték el volt záródva és most átjárható lett.

Ilyen a mai teszt: [link]


A tegnapi tök nega volt délután.


2018. jún. 20. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha peteérés környékén védekezés nélkül szexelsz, igen, abból lesz a babóca. De nem minden esetben, 20% az esély rá.
2018. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem a biológiát :) Én az LH teszt miatt tettem fel a kérdést, _HSG után vagyok. Az érdekel, hogy valakinek sikerült e így az első hónapban.
2018. jún. 20. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk összejött így az első hónapban (egy petevezővel), most vagyok 10 hetes. :) Drukkolok, hogy nektek is sikerüljön!
2018. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Sok boldogságot a babócához, gratula:))
2018. jún. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!