Miert nem sikerult? Megint.

Figyelt kérdés

sziasztok nagyon el vagyok keseredve...2honapja probalkozunk parommal hogy vegre babank lehessen de nem jott megint ossze..most megvoltak a tunetek de megjott igaz teljesen mas az allaga es nagyon keves par csepp 14.dpon de ezek szerint megint nem sikerul..Nezzetek hulyenek de most elegge elpityeregtem magam tudvan hogy egy ismerosom most ment abortuszra es vele mentem es hogy o hogy merte ezt megtenni en meg szeretnek egy kisbabat..parom is stresszel emiatt mert mar regebb ota szerettunk volna 1eve megszakitasossal voltunk egyutt csak 2honapja kezdodott a normalis egyuttlet..nemtudom mit tehetnek..30eves en 20vagyok nem iszunk parom eros dohanyos en neha szivok tarsasagban de nem vagyok fuggo,parom sokat stresszel munkahelye miatt ..nemtudom miert nem sikerul mar kezdtem azon gondolkopzni hogy valamenyikunknek baja van :(

Van valaki hasonlo esetben?Van esetleg valami vitamin vagy ilyesmi ami segiti a teherbe esest?


2018. jún. 21. 06:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Jaj ne már! 20 éves vagy, és két hónapja próbálkoztok és már így rá vagy parázva?


Sajnálom tényleg, de ez nem így működik. Egészséges párok esetén is, megfelelő időben történő együttlét esetén is csak kb 20-25% az esély rá.


Ne keress magadon tüneteket, mert tök felesleges. Nem is értem ezt a fél mondatod "a tünetek megvoltak"?!


Nézz szét akár ezen az oldalon, sokan küzdenek ezzel miközben egészségesek. 1-1,5 évig teljesen normális ha nem jön össze. De egy év után érdemes elindulni a vizsgálatok útján. Addig úgyse állnak szóba veletek.


Ugye nem hitted, hogy mindenki úgy esik teherbe, hogy kigondolja és hopp már meg is fogan?


Engedd el, egyelőre élvezzétek egymást és hogy nem kell védekezni.

2018. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kerlek olvasd el ujra,oda irtm hogy megszakitasossal voltunk egyutt 1even keresztul mert ugy gondoltuk nem artana ha becsuszna.kicsit rafekudtunk erre 2honapja hogy biztosan sikeruljon,ovu elott is egyutt voltunk es ovukor is meg utana is 1nappal.(megerzem hogy mikor van)

DE , a dohanyzas nem befolyasolja a teherbe esest? vagy a stressz (parom reszerol) ?

Eskudni mertem volna hogy most sikerult mert a melleim eresek lettem a hasam egy pontban szurkal sotetebb es nagyobb bimbo es udvar.nagyobb etvagy es tobb alvas is.Akkor ez mi lehet?? pont tegnap gondoltunk arra hogy mivan ha az vagyok..mondtam is paromnak hogy ah..hagyjad mindig csak azok esnek teherbe akik mennek abortuszra vagy le se szarjak hogy mi jo a kicsinek bent es ossze vissza veszelyeztetik.Sokan meg sem erdemlik,masok meg szenvednek es jo sok idot kell varni.

2018. jún. 21. 07:12
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Kérlek hidd el, hogy 30 évesen nem okoz gondot a szövegértés ;)


A megszakítás ugyan nem a legbiztonságosabb védekezés, de nem húzható rá a tudatos babaproject. Szóval ezt felejtsd el. Ne gondolj magatokra úgy, mint akik több, mint egy éve próbálkoznak. Két hónapja próbálkoztok csak. Az előtte lévő időszak, meg amolyan orosz rulett.


A menstruáció elmaradása előtt nincsenek tünetek, ha pedig mégis azok többnyire csak utólag beazonosíthatók. De semmiképp sincs még megnövekedett étvágy meg hasonlók. Ezek sima pms tünetek.


A teherbeesést értelemszerűen számos dolog befolyásolja. Akár a dohányzás is. De én pl erős dohányos voltam, mind addig amíg nem pisiltem egy pozitívat. Sőt havi 270-290 órákat dolgoztam extrém stresszben.


Nyilván ha van mód kiiktatni a nehezítő tényezőt, akkor érdemes megtenni. De számomra már ez is a rágörcsölés kategória.

2018. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Jaj,nem tudom..en borzasztoan el vagyok szomorodva...en mar hamarabb is akartam kisbabat de akkor meg fiatal voltam nem lehetett..de mar igy az elejen 2honap utan ennyire szomoru vagyok..mit tegyek? egesz mensi elott 1nappal szoktam erre ragorcsolni addig nagyon eszembe se jut..

most megint nem jott ossze parommal ilyenkor kicsit feszult a kapcsolatunk mert most nem varhatja tolem el hogy majd oruljek meg minden happy..tuti megint megfog szolalni hogy jaj nem baj majd osszejon valamikor es ilyenkor nem igen szeretek vele kommunikalni eloszor nekem kell megemesztenem hogy megint nem lesz baba,neki ez annyira konnyu..:(

2018. jún. 21. 07:32
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

A dohanyzas nagyon sokat art a spermaknak.

Egy baratom is dohanyzott a gyerekvallalasig de nem is erosen de napi szinten, es ok azota voltak kivizsgalason hat volt gond a sperma keppel , mondtak neki tegye le a cigit es rendezodott is. Szoval a cigit le kell tenni mert az boven lehet ok a pasiknal!

2018. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
oh istenem..erre gondoltam enis..jo en is dohanyzom,nem mindig..normalisan napi 2elszivok ha megkivanom tarsasagba tobbet van mikor soha de mint mondtam babat szeretnenk ezt probalom mellozni de neki nehezebb lesz letenni..
2018. jún. 21. 07:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással ritkán esnek teherbe. Ha az pasid meg jól kontrollálja magát, szinte nincs is rá sok esély. Tehát erre kár alapozni, hogy megszakítással nem lettél terhes.

20 évesen, 2 hónap próbálkozással nevetséges amit itt élőadsz. Azok nem magyaráznak így mindent ki, akiknek több éve nem jön.


Egyébként javaslom, hogy így 20 évesen csak élvezd a szexet, majd jön a baba, ha akar.

2018. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

mindenki ezzel jon hogy elvezzem?!

Emberek,igenis elvezem a szexet es a partnerem.az egy mas teszta hogy gyermeket akarunk vallalni,mit kell itt leoltani meg ilyenek? Igen 20evesen Rafeszultem,es akkor mivan? ne is haragudjatok de nem 40evesen akarok anyuka lenni,az meg mi hogy lesznek az eletben problemaim? mar ne is haragudj kedves u.e.valaszolo ismersz engem es nem tudom en? a szemelyes kis velemenyt inkabb tarts meg magadnak,nem az volt a kerdes! A kerdesem tehat ujbol: miert nem sikerult? es hogy vannak e hasonlo esetben itt emberek?

2018. jún. 21. 08:06
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk ha te is dohányzol akkor jobb is ha még nem esel teherbe....először szokj le (teljesen) és ha kitisztul a szervezeted, egészségesebb helyre jön a baba.


2 hónap pedig semmi. Lehet akár egy évig sem leszel terhes....2 hónap miatt felesleges így kikészülni. A megszakításos időszakot ne vedd bele, hisz megszakítottátok tehát 0,01% lett volna az esély.


(az írásod alapján tuti anyának kellene válnod már?! Nagyon gyerek vagy még..)

2018. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Már megkaptad a választ.

Ovulációkor is csak 20-25 % az esély. Ez sok, ha nem akarsz gyereket, kicsi, ha akarsz. Pont.

A pasid pedig kemény bagós, ami ront. Ha akar gyereket, leteszi, de ez rád is igaz. 2 szálhoz nem kéne nagy akaraterő, ha nem csak a hisztid nagy, de a gyerek utáni vágyad is.

2018. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!