Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van kozuletek olyan, aki mar...

Van kozuletek olyan, aki mar a nemvart mensi elott 1 hettel tudja, hogy "megint nem sikerult ez a honap"?

Figyelt kérdés
Keves kivetellel eddig mindig ereztem, tudtam hogy meg fog jonni-a PMS tunetek stb.miatt es mar ettol padlon vagyok . Tesztet sem kell vennem . A ket ev alatt alig teszteltem nehanyszor es az is full negativ volt .Van meg igy valaki, aki igy erzi aztan megis baba lett?
2012. júl. 25. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugy szoktam érezni szinte minden hónapban hogy ez most sikerült aztán kb peteérés után 4 nappal érzem hogy nem. És eddig bevált.Ebben a hónapban valamiért más kicsit, olyan mintha "az nem lehet hogy most nem jött össze" érzésem van.

Viszont kb 6 hónapja szerintem volt egy spontán vetélésem, mert biztos voltam benne hogy sikerült, éreztem is mindent, mig el nem jött a nemvárt napja mikor sajnos épp hűtőt cseréltünk.Még aznap este megjött ugy mint még soha, görcsöltem is, és elég darabos volt.Bocsi hogy igy leirom. Ilyen még sose volt, 2hét mulva voltam nődokinál aki szerint lehetséges hogy igazam van, és hogy ne aggódjak, mert biztos jobb igy, és nem az emelés volt a gond, hanem mivel nem késett valószínü a nyálkahártya nem volt megfelelő. Szóval, baba még nem lett de nekem ilyen érzéseim vannak ezügyyben. De egy tesztet általában tartok otthon hogyha nem lennék biztos benne hogy mit is érzek.

2012. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!