Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valóban nagyobb az esély újra...

Valóban nagyobb az esély újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Május 21.volt az utolsó mensim 1.napja.Június 2.volt az ovum. Clostis honapom volt UH-s követéssel. Nagyon örültünk mikor eljött a nem várt mert már aznap Junius 15. Pozitivat teszteltem. De barnáztam. Erre kaptam utrogestant. Junius 20.an voltam dokinal mert visszahivott.Akkor 15mm nyálkahártya felritkulást látott. Rá 1 hétre június 26.ára hivott vissza. Akkor annyit mondott lát petezsákot de neki ez nem tetszik és hogy nem fejlödik jól. 1hét múlva kellett vissza mennem július 2.án. Akkor már bennt fogott kórházban mert semmit nem látott. Másnap megnézetg egy másik nőgyogyász aki látott bevérzett petezsákot. HCG-m ekkor 200.9 volt. Rá 2napra csak 208.3 Ezért a dokim sajnos ugy döntött mütét lesz. Július 6.án altatásban elis végezte. Küret volt vagyis kaparás. De alig véreztem utána. Most is csak barnázom. Ürességet érzek és nagyon sz..rul lelkileg. Ez már a 2. Volt ami nem sikerült. Kérdésem egy ilyen után sikerülhet egészséges terhesség? Nagyon szeretnénk már babát!!! Letörtem...

Köszönöm hogy elolvastad. Azt is ha válaszolsz.

Esetleg ha valaki volt igy sajnos..tapasztalat véleményt szivesen fogadok.


2018. júl. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. De két missed után érdemes lenne kivizsgálni a dolgot. Lehet, hogy véralvadási probléma áll a háttérben pl.
2018. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kellett closty? Az alap betegséged kezeove van?
2018. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Méhszáj sebem volt csak amit 2015ben lézereztek. Amiről most kiderült kiújult. Amugy nincs bajom. Volt teljes laborom. Kivizsgálás. Peteérésem is mindig volt. Hőméröztem ovu teszteltem. De az orvos kis rásegitésként clostit irt fel. Ami be is jött. De sajnos ez lett a vége.
2018. júl. 8. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled. :( Szerintem simán teherbe eshetsz újra, viszont a helyedben kérnék egy laborvizsgáltot, 3.napi hormonsort, hogy tényleg minden rendben van-e. Ha pedig rendbejöttél lelkileg, és az eredmények is jók, akkor hajrá!
2018. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat a helyedben én egy meddőségi klinikán csinaltatnek egy teljes kivizsgálást, beleértve a hormonokat, szervi dolgokat, immunológiai, veralvadast, páromat is meg vizsgaltatnam stb stb

De csak mert nem akarnék még egy missed abot. Persze meg lehet mégegyszer próbálni, de engem nagyon megviselt lelkileg a missed, így én már az első után mentem vizsgálatokra.

Orvosod mit mond?!

2018. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom. :(

Nem lehet, hogy progeszteronhiányod van? Néha nem elég a pozitív teszt után pótolni, hanem már ovuláció után kell. Én kivizsgáltatnám magam, lehet autoimmun betegség is a háttérben, IR, ellenanyag, cöliákia, de egy tüneteket nem okozó ínybetegség is, amit csak alapos fogorvosi vizsgálattal lehet észrevenni vagy pajzsmirigyprobléma is okozhat korai vetélést. Két veszteség zsinórban, a harmadik terhesség előtt vizsgáltasd ki magadat! Endokrinológus, fogászat, akár gasztroenterológus is felmerül.


Őszintén a legjobbakat kívánom!

2018. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!