Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Használt már valaki a PCOS-re...

Használt már valaki a PCOS-re netamin vitamincsomagot? Ami tartalmaz csukamájolajat, procreationt, fűrészpálmát és barátcserjét? Segített valakinek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Babát szeretnénk. 48 kiló vagyok, 162 cm. A merckformint nem kell szednem, mert fogytam tőle és nem volt rá szükség...

Így dietetikus és orvos tanácsára abba is hagytam. Inofolicot kaptam, de magában nem hiszem, hogy elég lenne...

Kezdem únni a sok hormonkészítményt,amik csak rontanak a helyzeten. (Clostilbegyttől sok nagy ciszta lett, peteérést nem eredményezett.

2 éve nem menstruálok. 6 hétig szedtem a merckformint, kb annyi ideje abba is hagytam, 2 hete megjött magától, nagyon bő vérzéssel.



2018. júl. 11. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Diétát tartod? A mercki helyett valszeg mercki xr vagy valami kombinált készítmény kéne.
2018. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mercformint inzulinrezisztenciára szokták inkább felírni. Azzal hogy állsz?


Diéta, mozgás és gyógyszer ami hatásos, még ha vékony is vagy!

2018. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ir nincs. Mozgok eleget, merckformin xr 500 mg-tól 8 kilót fogytam. De a kérdésem a vitamincsomaggal volt kapcsolatos, kérlek arra válaszoljatok. Köszi.

A gyógyszerről, diétáról, mozgásról hallottam az orvosoktól és dietetikustól. Ezeket tartom, a hormonjaim még sincsenek rendben. Alacsony progeszteron, lh/fsh arány sem jó. Szőrösödök és pattanásos vagyok. De a nőgyógyász a babát javasolta, ami oké, csak nincs peteérés.

Tehát nyomatékosítom:

A vitaminra lennék kíváncsi, hogy használta -e már valaki?

2018. júl. 11. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, azóta segített neked valamit?
2019. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!