Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig kell várni a pozitív...

Meddig kell várni a pozitív terhességi tesztre?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk a 3. inszemináción. Magam is kissé már feladtam, mivel 36 éves vagyok, hova szüljek már? Nem tudom mi volna a helyes döntés, 4 év alatt még csak jele sem volt annak, hogy terhes lennék, mindig rendeltetésszerűen Fogadjam el a sorsom? Annyira érzem legbelül, hogy sohasem leszek terhes, de ezt nem csak felszínesen érzem, hanem már tini koromban is elképzelhetetlennek találtam. Esetleg meddőségi központba még érdemes ellátogatni vagy Ti is feleslegesnek találjátok?

2018. júl. 20. 07:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az en ismerosomeket meg le is b***tak hogy mar par alkalommal tobb inszemen voltak, mert valamelyik gyogyszert csak x alkalomig lehet hasznalni. Es ok most kezdik majd a lombikot.

Egy masik ismerosomek most voltak egy Dr. nonel, fiatal de ok nekik is ugy ajanlottak, es meg sokan hogy o tenyleg mindent megnez es kivizsgal, allitolag nagyon jo, ami csak gat lehet mindent megnez pl ez az osszeferhetetlenseg.

Ha gondolod megirom a nevet privatba

2018. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Manka68 ***** válasza:
100%
Mielőtt tovább szurkálnád magad, ki kellene vizsgálni, mi az oka a sikertelenségnek. Tudom, már egy okot kizártak, de ha még mindig nem sikerül, akkor jó eséllyel más is van. Leggyakoribb ok nőknél a pajzsmirigy alulműködés, és az inzulin rezisztencia. Egy vérvétellel ki lehet zárni, vagy kimutatni biztosra. Csak egy jó endokrinológus kell hozzá, aki értelmezni is tudja a leletet. Nem kell sem hónapokat várni, sem hatalmas összegeket rászánni. mi több sikertelen inszem, lombik után jutottunk el endodokihoz. Elkezdtem szedni a gyógyszereket, tartottam a hármas kezelést, és 3 hónap múlva spontán teherbe estem. Ne várj a csodára! :-)
2018. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk se jött azonnal. Inszeminacio alapból ritkán sikerül, nekünk sem sikerült. Kérj lombikot minden extrával és menj a Kaali intézetbe és keresd Ft. Szmatona Gábort. Elmeselem neked feleségemnel hogy volt. Első lombik sikerült, egyet kértünk vissza lassan 3 éves. Beultetes utan 13 napon mentünk vérvételre. 7,9,11,12 napon teszteltünk mint a veszett. Negatív volt. Úgy mentünk oda, hogy nem sikerült. A vérvétel viszont pozitív volt, HCG 201 Progi 190. Minden rendben ment.



Masodik lombik. Gondoltuk pici korkulombseg legyen a gyerekek között. 2 kértünk vissza. Már az 5 napon full pozitív volt a teszt. Mind a kettő megtapad. Elég komplikált egy terhesség volt de a 35 hét 3 napon egészségesen megszulettek. Lassan 15 hónaposak :) Mind a három gyerek lány :)


Az elsőnél a feleségem rengeteg vizet ivott a Beultetes után, volt hogy 6 litert. Femibion terhesvitamint szedett :) Nagy kalappal :)

2018. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!