Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 hónapja próbálkozunk a...

2 hónapja próbálkozunk a párommal, de még mindig nem sikerült teherbe esnem, írnátok praktikákat, amivel növelhetjük a teherbeesès esélyét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk egy közös babát, de még egyenlőre nem szeretnék orvoshoz fordulni.

Szoktak terhesség előtt a hölgyek inni-enni valamilyen készítményt, valamilyen teát-gyümölcsöt, akármit ?

Vagy valami bevált szex póz, ami hatásos ?



2018. júl. 20. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted a teherbeesés úgy működik, hogy védekezés nélkül együtt vagy valakivel és hipp-hopp egyből terhes leszel?

Teljesen normális, hogy 2 hónap alatt még nem estél teherbe. Átlagban a nők 1 éven belül valamikor esnek teherbe, ha nincs egészségügyi problémája neki, vagy a partnernek. 1 év sikertelen próbálkozás után érdemes orvoshoz fordulni, előbb szükségtelen. Kivéve, ha nem vagy 40 körül, mert akkor nyilván előbb is el lehet kezdeni vizsgálódni.

Nálunk is a 7. hónapban sikerült a baba.

Semmi praktikára nincs szükség, együtt kell lenni, amikor az ember vágyik rá és ha nincs egészségügyi ok, akkor 1 éven belül terhesség is lesz.

2018. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Két hónap után teljesen felesleges aggódni meg erőlködni
2018. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

2 hónapról úgy írsz, mintha minimum évek teltek volna el...

Higgadj le!

2018. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Hát én megértem a kérdezőt, ugyanis nálunk EGYBŐL összejött a baba, és a következőt is így tervezzük, hogy biztos egyből sikerül majd. En bele se merek gondolni, milyen erzes lehet az, mikor az ember vágyik gyerekre és honapokig nem jön össze...persze lehet a masodiknal nekunk is igy lesz, kitudja. Kedves kérdező, nekünk 2 "praktikánk" volt...az egyik az, hogy szedtem a terhesvitamint már akkor. A másik pedig, hogy nem mentem el egyből zuhanyozni szex utan, hanem hanyatt fekve maradtam kb 1 órát ugyanúgy...(anno olvastam valahol hogy ez is segíthet.) Így csinaltuk egész honapban, majd mensikimaradás előtt 2 nappal már pozitív volt a tesztem. ( Éreztem, hogy valami van, nem bírtam tovabb várni vele :) ) Most 32 hetes kismama vagyok. Sok sikert!
2018. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
En sem ertem ezt a ragorcsolest. 2 honap...
2018. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
4. 😂
2018. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Jaj dehogy kell egy órát fekve maradni, micsoda hülyeség :D :D

Peteereskor kell együtt lenni, ha gyorsítani akarod a folyamatot akkor figyeld a tested és azt, h mikor ovulalsz. Két hónap az tényleg semmi amúgy, ezért kérdést is kar volt kiírni.

2018. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
#4es vagyok, szerintem ebben semmi rossz nincs, hogy megkerdezte, mivel növelheti az esélyt. Erről szól ez az oldal...
2018. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%
Ismét #4es vagyok nekünk ez vált be, mindenkinek más...:D
2018. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Hogy a kérdesedre válaszoljak: egészséges normál étrend, könnyű testmozgás, normál testsúly, káros szenvedélyek mellőzése javasolt babatervezéskor.

Terhesvitamint lehet szedni vagy csak simán folsavat, ami egyes fejlődési rendellenességek kialakulásának esélyét csökkenti.

Kb. 2 naponta javasolt szexelni termékeny időszakban, de a legjobb ezt nem kényszerként alkalmazni.


És 2 hónap még tényleg nem sok idő. Ha 1 év után se sikerül, akkor lehet orvosi segítséget kérni.

2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!