Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 hónapja próbálkozunk de...

4 hónapja próbálkozunk de semmi, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretnénk babát már 4 hónapja folyamatosan próbálkozunk. Sajnos már minden gondolatom ekörül forog, ha meglátok egy babát az utcán rámjön a sírás. A nem várt menstruációm előtt már tesztetket veszek hátha... de sajnos mindd negatív és meg is jön.

24 éves vagyok a párom 26. 19 évesen sajnos volt egy abortuszom, a körülmények nem engedték hogy megtartsam ezért muszály voltam így dönteni. A párom pedig 5 éven keresztül drog függő volt de orvosi segítség hatására letudta tenni és új életet kezdeni. Mindketten nagyon szeretnénk ezt a babát. Tudnátok esetleg valami tanácsot adni?

Hallottam a Femibion terhes vitaminról ez segíthet a terherbeesésnél?


2018. jún. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én azt tudom tanácsolni, hogy 24 évesen ne akard ezt annyira 4 hónap után, hogy sírórohamot kapsz egy gyerek láttán. Tudom, hogy sablon duma ez, de tényleg időben vagy még a korodnál fogva is, meg a 4 hónap sem gáz.


Esetleg azt tudom mondani, hogy egy vérvétel nem ártana, manapság sok nő küzd hormoneltéréssel. A helyedben azt megnézetném.

2018. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
na pont azért nem sikerül, amit leírtál (nem az ab, hanem a hisztis pcsaságod)
2018. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen egészséges pároknál is normális, ha 6-8 hónapig nem jön össze. Állitolag akkor is csak 25% körül van az esély, ha minden klappol egy ciklusban és az időzítés is tökéletes.

Egy év szokott lenni a határ, amikor javasolják a kivizsgálást. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy egy hormonvérvétel nem árt, esetleg a párodnak egy spermavizsgálat, de én még nem szaladnék ennyire sem előre. Legfeljebb ovulációs tesztet csinálnék, hogy biztosan jókor legyetek együtt. Nyugodtan kezdd el a terhesvitamint is.

És ami a legfontosabb, hidd el rengeteg időtök van még, fiatalok vagytok, ne görcsölj 4 hónap után, próbáljatok meg felhőtlenül együtt lenni!

2018. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
1 év sikertelenség után forduljatok orvoshoz...4 hónap az semmi...nekünk kb 7 hónap kellett hogy megfoganjon én akkor 22 voltam 0 abortusszal a párom 29 éves semmi egészség ügyi gonddal mégsem egyből sikerült...mi is nagyon akartuk szinte görcsösen...aztán úgy voltunk vele, hogy talán még nincs itt az ideje...így csak simán élveztük az együttléteket és úgy voltunk vele, hogy majd jön ha jönni akar...hát a következő már ki is maradt...és lassan már 5 éves...
2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok koszonom szepen! :)
2018. jún. 27. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi, majd hamarosan sikerul!:)
2018. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

Majd akkor sírj, ha 3 lombik után még embriótok sem volt.

Amúgy is, egy évnyi sikertelen próbálkozás után beszélhetünk teherbeesési problémáról.

2018. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!