Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció előtt két napig nem...

Ovuláció előtt két napig nem szeretkezünk, és az ovuláció napján próbálkozunk bejöhet?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja próbálkozunk,volt,higy minden nap szeretkeztunk,volt mikor ketnaponta,de még semmi.Valami tanácsot tudnátok adni?kinek,mi vált be?Tudom,hogy mindenkinél más,de hátha nekünk is bejön ami nektek

2018. júl. 18. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkabb elotte , a spermiumok 72 oraig elelnek.
2018. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Egyebkent meg 3 honap utan minek mar igy ragorcsolni? Nem ezen mulik. Mi anno az exemmel egesz honapban ( kiveve a menzesz persze ) napi 2-3 szor voltunk egyutt , mindig , minden honapban, es egyszercsak osszejott (3 honap utan )
2018. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Kétlem, hogy ezen múlik, az időzítés eddig is jó volt a leírtak alapján. Egyszerűen csak vannak nagyon termékeny típusok, akik elsőre teherbe esnek, meg vannak kevésbé termékenyek, akik többszöri próbálkozásra (ennek meg nyilván vannak fokozatai). 3 hónap után nem kell még problémára gyanakodni. Ha naponta-kétnaponta együtt vagytok, nem tudtok lemaradni az ovuról. Ennél jobban szerintem ezen nem kell taktikázni.
2018. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három gyerek úgy jött össze, hogy abban a hónapban egyetlen egyszer voltunk együtt (mivel mindegyik esetben hosszabb úton volt elötte is meg utána is), akkor sem a "valószínüleg jó" idöpontban, hanem nagyon máskor és terhes lettem.
2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legbiztosabb, ha nem az ovuláció napján vagytok együtt, hanem egy nappal előtte. Ha elképzelünk 4 termékeny napot, amiből a 4. az ovuláció napja, akkor jobb inkább a megelőző 3 napban együtt lenni. Az ovulációt közvetlenül megelőző nap ebben mindig legyen benne.
2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem teherbeesési probléma! :D Mi is próbáltuk már sokféleképpen, de nem ezen múlik. Aki szerencsés akár már az első hónapban összejöhet, annak aki kevésbé eltarthat egy évig is és az is normális! Nem kell túltaktikázni, ha egészségesek vagytok úgyis néhány hónapon belül kopogtat a gólya!
2018. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!