Utrogestan lágy kapszula mehet hüvelybe?

Figyelt kérdés
Több éve próbálkozunk de mindig elvetélek. Dokim azt mondta hogy ha van peteérés elkezdhetem szedni az utrot 3x1 hüvelyi és 3x1 szájban. De rettentően szédülök tőle. Nem tudtam elérni még a dokim de az lenne a kérdésem hogy lehetne e 3x2 hüvelybe illetve hogy a szájon át szedős mehet e hüvelybe? Munkahelyen nagyon rossz ha elkezdek szédülni felállni se tudok. Köszönöm a válaszokat. Ja illetve hány óránként lehet használni? Mert amig dolgozom nem tudom megoldani. Mennyit kell várnom közte?
2018. aug. 2. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak részben tudok segíteni. Én is nagyon szédültem amíg szájon át szedtem.

Ugyanaz a tabletta a szájon és a hüvelyben alkalmazott szóval nyugodtan lehet itt is ott is alkalmazni.

Viszont ez elég nagy adag nem tudom mennyire problémás csak hüvelyben és csak délelőtt/este beadva.

2018. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy akkor megemelem 3x2re hüvelybe hogy meglegyen a napi 6 ahogy irva van. Reggel munka előtt aztán ha hazaérek plusz eate. Csak nem tudom milyen időnek kell eltelnie mielőtt újra felrakhatom
2018. aug. 2. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy 3x3-at hasznaltam huvelyben, viszont meg tudtam oldani a munkahelyemen is.


Beszélj az orvosoddal, hogy panaszod van tőle, lehet lecseréli más progeszteronra. Pl chrinone gél, amit napi egyszer kell huvelybe helyezni, vagy injekció is van. Van amit izomba kell szúrni pl agolutin van amit bor alá, annak most nem jut eszembe a neve

2018. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12 dobozzal váltottam ki, ne cserélje le:-) nem tudok vele beszélni mert a telefont nem veszi fel, emailre nem válaszol és szeptemberbe tudok menni hozzá időpont nélkül nem lehet
2018. aug. 2. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
En is egyik naprol a masikra huvelyben kezdtem hasznalni, az orvosom azt mondta, hogy csak itthon forgalmazzak kulon (szajon es huvelyen at) de kozben minden téren ugyanaz a 2 kapszula. Csak mas van rairva
2018. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, pont ilyen cipoben jarok en is. Kulfoldon vettem ki. Es itt is megvan a dobozon kulonboztetve. Viszont az osszetetele egy es ugyanaz. Lehet akkor az oralt szajon at is?
febr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!