Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a clostilbegyttel és a BEMFOLA injekcióval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt nemrégiben egy sikertelen laparoszkópos műtétem ahol nem tudták megnyitni a jobb oldali petevezetéket. " sikertelen korábbi sikertelen alkalom után frissen műtve újra a clostillal próbáltunk érett tüszőket produkálni. De ismét az elzáródott oldalon lett hatása. (itt már legutóbb a 12.c.napon 27 mm-es tüsző lett!!) Így érthető,h az inszeminációig sem jutottunk el. Most a dokim ezt a szurit írta fel és sok jót olvastam róla, hogy mindkét oldali petefészekbe tud normális nagyobb méretű tüszőket produkálni.Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

2018. aug. 6. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak a clostibegyttel kapcsolatban van tapasztalatom. Mindegyik stimulációs hónapban megtette a hatását. Lettek tőle szép érett tüszők, de a baba nem sikerült se tüszőrepesztővel, se anélkül. Igaz mindegyik hónapban csak az egyik oldali petefészekben voltak "használható" tüszők...volt, hogy összesen 6 darab. Orvos azt mondta bőven elég ha az egyik oldaliban van csak...meg is nyugodtam, örültem. Én nagyon rosszul voltam a bogyótól, repesztőtől is, de hát a cél érdekében mindent...sajnos nagyot csalódtam, mert olyan sokaknak elsőre összejött. De minden lehetséges, annyi sikertörténetet hallani. Neked nagyon sok sikert és kitartást! Így, hogy mindkét oldali petefészked esélyes lesz így sikerülni fog!

2018. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm a választ és a jókívánságaid is. Mint fent említettem nekem átfúvással sem laparoszkópos műtéttel nem tudták megnyitni a jobb oldali petevezetéket. Így csak egy petevezetőm használható. A gond pedig az,h mindig csak az elzáródott oldalon lettek a clostiltól szép méretes tüszőim.

Te se add fel,menjetek tovább. Talán érdemes lenne részletes kivizsgálás vagy esetleg inszem ..? Erőt kitartást kívánok.

2018. aug. 12. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szép érett tüszők voltak. De nekünk semmi eredménye, már az 5. re megyünk. Ovitrelle volt a tüszőrepesztő nálunk.
2018. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató.. :( sajnálom.. :-/ én pedig annyira reménykedtem ebben a szuriban.. fel vagyok rá készülve ,h az első nekünk is sikertelen lesz,de nem tudom lesz -e elég kitartás bennem,h eddig eljussak én is. Sok ikert nektek kívánom,h ezúttal sikerrel járjatok!
2018. aug. 23. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy neked sikerült-e!
2018. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező, én is Bemfolát kapok most először, és nekem is el van záródva az egyik petevezetékem, a bal. Két inszemem volt, egyik sem sikerült, most lesz a harmadik, ha jó helyen érik meg a tüsző. Az első sikertelen inszem utáni hónapban spontán terhes lettem 8 év után, de 10 hétre elment a baba. Drukkolok neked.
2018. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdezö! Milyen hatàsa volt a Bemfolàbak? Inszem elött àllok, nekem is ezt irtàk fel, mellé még Clostyt.
2018. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!