Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Decemberben elmentem nodokihoz mert ossze vissza jott meg. Mondta hogy ciszta van mind a ket petefeszkemen. Nem volt peteeresem sem es closibegit gyogyszert szedtem 4 honapon keresztul. De a baba igy sem akart jonni. Majusban hivott vissza utoljara es azt mondta hogy most mar az minden rendben van. Majusi mesim utan a kov. juliusban volt.Nem ertem hogy miert,mert azt mondta hogy rendben vagyok. De a juliusi mensim nem volt annyira eros mint ahogy szokott lennni.kb masfel honapja csak ugy megnyomtam a mellbimbomat es jott valami belole. 1 hete elkezdett fajni mind a 2 oldalon.hason es oldalon nem birok fekudni.csomokat nem erzek benne.
2018. aug. 6. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

*Mondta hogy ciszta van mind a ket petefeszkemen. Nem volt peteeresem sem es closibegit gyogyszert szedtem 4 honapon keresztul.


Cisztás petefészekre clostilbegitet adott? Ez nem normális doki. Cisztás petefészekre TILOS!! Ezt nekem régen megmondta a dokim. Innen tudom, nem az újjamból szedtem, ráadásul vezetó adjunktus és prof is volt, és számtalan diákot tanított.


Azonnal keress egy másik orvost.

2018. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16.an megyek orvoshoz
2018. aug. 6. 18:10
 3/4 A kérdező kommentje:

A mellbol szivargo valami mi lehet?

Magas prolaktin szintet olvastam,ami ugy mokodik a szervetben mint ha fogamzasgatlot szednek.

2018. aug. 6. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan az lehet!
2018. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!