Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rózsaszín és, vères folyàs...

Rózsaszín és, vères folyàs mitől lehet?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy missed ab műtètem, mert leàllt a 12 hetes babànk szíve :( Mostantól próbàlkozhatnànk újra, de a menstruációm utàn 15 nappal vères, rózsaszín és, néha barnàs a folyàsom és ez már 5 napja tart. Kérlek ha van valakinek tapasztalata, írja meg mi lehet ez, már annyira szomorú vagyok, hogy nem bír visszaállni a szervezetem :(
2018. aug. 9. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nagyon sajnálom ami veled történt! Nekem is volt tavaly szeptemberben, igaz hogy “csak” 6 hetes volt, de engem is borzasztóan megviselt, a szervezetemet meg főleg.


Azt tudom tanácsolni, hogy adj magadnak egy kis időt. Ilyenkor sajnos megbolondulnak a női hormonok plusz a lelki trauma is rátesz egy lapáttal. Nekem is jó pár hónap volt amíg helyre jöttem.


Az orvosok álltalában 3 hónap eltelte után javasolják az újra kezdést, de a gyakorlatban ez bizony hosszabb időbe telik. Tapasztalat. Mi április óta kezdtünk el újra próbálkozni, egyenlőre sikertelenül, de nem adjuk fel.


Ha viszont a vérzésed nem múlik, akkor érdemes felkeresni az orvosodat.


Kitartás!!

2018. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! A doki és a férjem is azt mondja hogy idő kell a hormonoknak csak nagyon megijedtem és elszomorodtam! Remélem Nektek is hamar összejön a kisbaba :)
2018. aug. 9. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!