Most sem lettem terhes? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk a 4. inszemináción is, ez is sikertelen lett. Sajnos nekünk is csak egy ismerősünknek sikerült a 3. vagy 4. inszemináció, azt hittük majd most nekünk is. A tüsző olyan szép volt, hogy az orvos tankönyvi példának mondta, volt együttlét is 3x, de mind hiába. A nőgyógyászunk azt mondta, hogy az inszemináció is sajnos csak max 10%. Azonban a következő alkalommal a Bemfola injekciót dupla dózissal adjuk, hogy több tüsző érjen. Volt akinek ez a megoldás vezetett terhességre?

2018. aug. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lombik.
2018. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű, hogy ezek után csak a lombik a megoldás, de sokaknak az segít. Meg kellene találni a hiba okát, mert egészen apró, jelentéktelennek tűnő dolog is okozhat teherbeesési problémát. Sajnos ahogy írtad az inszem. ennyire kis valószínűségű, hiába célzottan csinált beavatkozás. Magam több olyan sztorit hallottam, hogy az 5. v. 6. sikerült. Ami tudom, hogy nem fog vigasztalni, de hozzáteszem, hogy manapság már 50% feletti az ideiglenes meddőségi ráta. Mihelyst sikerül valakinek teherbe esni és megszületik, a következő baba döntő többségben már minden erőfeszítés nélkül megfogam.
2018. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engednem a dupla dózist. Több tüsző? Nekem hiperstimulalt inszemem volt. Amint kiderült, hogy 3 baba van, nyomatta a meddőségis doki a redukciót. Meg is sértődött, amiért megtartottuk mind a hármat és nem hallgattunk rá. A hiperstimulacio pedig az életemet veszélyeztette, kórházba kerültem. Immunológiai, genetikai vizsgálataitok voltak? Pajzsmirigyed rendben van? Inzilinrezisztenciad nincs?
2018. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hiperstimulált valaki? Hármas ikrek inszemnél? Gratulálok!
2018. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!