Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ebbe a hónapba 13 kán menzeszem volt ami 5 napig tartót. De most kB két hete hányingerem van el megy az étvágyam. Egy nap volt hogy szédültem nagyon. Hány ingernél öklendezek. Tegnap is hányingerem volt fél óránként. Érzem hogy éhes vagyok de keveset tudok enni mert utána hányingerem van töle
2018. jún. 26. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Bár nem írtad, mikor szexeltél, lényegtelen, mert ha 13-tól menstruáltál, még nem lehetnek terhes tüneteid.
2018. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Fú!!! Ez a helyesírás!!! 13 kán???? Ez komoly?
2018. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Rákerestem az eddigi kérdéseidre.....huh. Még ne vállalj gyereket.
2018. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Ma van június 26. Ha két hete már hányingered van, akkor az még az előző menstruációd alatt kezdődött(azt írod az 13-án indult,nagyjából akkor ugye 2 hete) ergo benyeltél valamit. Úgy értem valami vírust, vagy hasonlót. A ciklusod közepén eleve nem lehetnek terhes tüneteid, kábé peteérésed lehet mostanában, ha átlagos ciklushosszal számolunk, no meg nem gondolhatod komolyan, hogy a tüneteid terhestünetek, amik az előző menzeszed alatt már elkezdődtek, fizikailag lehetetlen. Remélem ez így érthető neked is.
2018. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!