Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3. napi vérvétel eredmenyemet...

3. napi vérvétel eredmenyemet megnezetek?

Figyelt kérdés

Tsh 1.50 miu/l

Ft3 4.7 pmol/l

Ft4 17.3 pmol/l

Prolaktin 552 miu/l

Fsh 8.1 iu/l

Lh 7.2 iu/l

Osztradiol 264 pmol/l

Progeszteron 0.30 nmol/l


2018. aug. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron kevés, prolaktin pedig sok. Endokrinologia mit mondott? Mi miatt vizsgálnak? Hány éves vagy?
2018. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász beutaloval csinaltattam, én kértem vizsgalatot. Még várom a dokim válaszát erre. Utána gondoltam endokrinológushoz menni, ha ő nem javasol erre valamit. 1,5 éve nem sikerül a tesó, 34 vagyok.

Férfi oldal rendben van, nálam van a bibi.

Nagyon köszönöm, hogy írtál!!!!

2018. aug. 19. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amh-t is kellett volna nézetni, illetve egy ciklus monitorozás sem ártana. Vercukrod rendben?
2018. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban meg kellene csinálni az endokrinológiai vizsgálatot. Mi is előtte állunk. Minden féle panelt meg kell nézetni. A prolaktin egy kicsit sok. De tudni kell a cukorterhelés, glükóz és inzulin 2 órás eredményeit is. Baromira döntő az is!
2018. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Sima általános vérvételem volt, abban rendben volt a cukrom. De mélyebben nem vizsgálták még. Ezt is én kértem, 21. napi is volt már (másik ciklusban), elvileg az rendben volt. Elvileg...lehet egy cikluson belül kellett volna.:/

Várom a dokim válaszát, mit ír rá.

Köszönöm, megyek tovább azért endo dokihoz.

2018. aug. 20. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást, az amh-t nézesd meg mindenképp :) majd jelentkezz mit mondtak
2018. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fogok jelentkezni!
2018. aug. 21. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!