Van valakinek velemenye a trimeszter terhesvitaminrol?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Két ismerősöm szedte, akiknél nem jött össze a baba, több évnyi próbálkozás után sem, de szervileg nem lett volna probléma. Egyiküknél két hónap, másikuknák 7 hónap alatt jött össze a terhesség, vérképük végig kifogástalan volt. Mindkettőnél egészséges baba született, normál súllyal, időre. Mindkét pár szedte a férfi és a női Trimeszter vitamint is.
2018. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanolyan multivitamin, mint a többi terhesvitamin. Nem ezektől fogannak meg a nők, bármennyire is tolják a sikersztorikat.
2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elso babamnal elevitet szedtem... De egyre tobben emlegetik a trimesztert.. Csak kivancsi vagyok vannak e rola itt is pozitív velemenyek ☺
2018. aug. 23. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt szedem,igaz a jódmenteset.Nekem semmi tünetem nincs tőle,sem hányinger,sem rosszullét.
2018. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedem másfél éve. Nincs szervi bajunk még sem jön a baba
2018. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi is 8honapja probalkozunk :(
2018. aug. 24. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szedem. Előtte elevitet szedtem meg gravidát.Nagyon büdös mind!😂 Pcom van. Inszemre várunk.Én bízom benne! Sokkal több,és több féle vitamin van benne mint a többi terhes vitaminba! Férfi votaminok közül pedig messze viszi a prímet.
2018. aug. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetnek csodak szoktak mondani. Besem szedtem az egeszet. Eddig ugye nem sikerult egy evig. Es most a trimeszter szedese alatt pozitiv lett a tesztem ☺❤
2018. szept. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!