Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez miért lehet Clostilbegyt után?

Ez miért lehet Clostilbegyt után?

Figyelt kérdés

A menstruácóim 5. napjától szedtem 2x1-et, 5 napig. A 11. napon nézett UH-n a doki, azt mondta, hogy a méhnyálkahártyám 4 mm , és több 8-9 mm-es tüszőt lát, tehát már túl vagyok a peteeérésen.

Nem volt túl közlékeny (helyettes doki volt), kérdeztem, hogy miért csak ennyit okozott a Closti, vagy van-e még esélyem, de csak hümmögött, és mondta, hogy a következő havi adagot a menstruációm első napjától szedjem.

Szerintetek miért voltak ilyen kicsi tüszőim és vékony méhnyálkahártyám? Majd megkérdezem a saját dokimat is, de hozzá csak jövőhónapban megyek, a következő adag után...


2018. aug. 24. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
11.napon már túl voltál a peteérésen? Ezt ő mondta?
2018. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen. Én is eléggé csodálkoztam rajta... Már bánom, hogy utána nem csináltam LH teszteket, hogy pontosan tudjam.
2018. szept. 1. 16:57
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ott még folyamatban volt a tuszoid érése, vissza kellett volna, hogy hívjon, újra nézni, a ciklusod hosszától függően. Mikor mész a saját dokidhoz? Azt írtad, egy hónap múlva. És milyen hosszúak a ciklusod? Túl vagyok ezeken, az én tapasztalataimat le tudom neked írni. 😊
2018. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*ciklusaid
2018. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ha megosztanád velem a tapasztalataidat, azt nagyon megköszönném! :-)

Vasárnap megjött a menstruációm, és a helyettes doki azt mondta, hogy aznap kezdjem el szedni a következő adagot, így ezt tettem, 3 napja szedem.

Voltam endokrionológusnál, ő nem mondott egyelőre semmit, csak az eddigi vérvételeim alapján annyit, hogy "határértéken belül vannak,csak nem jó az arány". Adott vérvételre beutalót.

A héten kellene mennem UH-ra emiatt, de szerintem átcsúszik jövőhétre... Addig meg ovulációs tesztelek, bár túl sok sikerélményem nincs ezekkel a tesztekkel. Akárhányszor csináltam, alig látszódtak a vonalak, pedig elég sokáig tartom a vizeletben. Nem tudom, hogy én vagyok a béna, vagy más a baj...

2018. szept. 4. 10:10
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem csináltam ovu tesztet, nem tudok erről nyilatkozni, megbizhatatlannak tartom, ráadásul, ha már clostyt szedetnek veled, akkor a doki kell, hogy legyen a te kis ovu teszted!😜


30 naposak a ciklusaim, kétszer egy clostyt szedtem,erre a ciklushosszra én úgy kaptam, hogy a 7.naptol kellett elkezdem szedni. Amikor azt beszedtem, 3nap no sex, ekkor kellett először mennem, hogy megnézze, hogy állnak a tuszoim. Ha eltelik a 3 nap nő sex, akkor kell elkezdeni intenzíven próbálkozni. Az én tuszoim első körben még túl picik voltak (12mm) így visszahivott 5 nap múlva, akkor már 24mm volt, ami azt jelenti, bármikor repedhet. Azt hiszem, 18mm már jó.. Sajnos később kiderült, egyáltalán nem ez az oka annak, hogy nem lehet kisbabám, de ez már más kérdés..


Ezt a closty dolgot azért pár vizsgálat megelozte, a férjem ki lett vizsgálva, nekem csináltunk hormonpanelt stb..


Másodlagos meddoseggel küzdök. Tudod, a lányom, eldöntöttünk, hogy jöhet és jött is. Értelmetlen minden azóta, nem értem minek miért kell így lennie és annyira sokan küzdenek ezekkel a problémákkal, hogy az eszem megáll! Annyira szurkolok neked! Mióta tart a küzdelmetek?

2018. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Remélem minden nehézség ellenére megadatik nektek a második gyerkőc!


Nem tart olyan régóta, 'csak' decemberben kezdtünk próbálkozni. Mivel tavasszal nem jött meg a menstruációm már kb. 40 napja és a tesztjeim negatívak voltak, elmentem nőgyógyászhoz. Akkor gyógyszerrel hoztuk meg a vérzésemet, majd a következőnél kellett elkezdenem a Clostit.

Most szedtem be a harmadik havi adagot, tegnap volt az utolsó. Mától csinálok ovulációs teszteket, és kedden tudok elmenni a dokimhoz UH-ra.

2018. szept. 7. 11:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, hogy ilyen hamar elkezdtek foglkozni a dologgal, sok helyen míg el nem telik az egy év, nem tesznek semmit, hiszen még belefer. Én épp ezért mentem el 8 hónap után úgy, hogy azt mondtam, több, mint egy éve már..


Harmadik closty hónap, szóval elvileg az utolsó. Tuszorepesztot kaptál valamelyik hónapban? Én sosem, de két closty után azt mondta az orvosom, ideje tovább lépni, hiszen látható volt, hogy van peteérésem, ők azt is látják az ultrahangon, hogy megrepedt - e, petevezetékátfúvást csinált, itt derültek ki a dolgok.


Írj majd mi volt, nagyon kíváncsi vagyok! Nagyon szorítok! 😊

2018. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :-)


Nekem is mondták, hogy még ne aggódjak, nincs meg az egy év... De én erőltettem, hogy valamit kezdjünk el, mert ha gond van, akkor az magától nem fog javulni.

Tüszőrepesztőt nem kaptam, egyik hónapban sem. Első hónapban nem jutottam el sajnos a dokihoz, a második hónap volt a fenti történet, és most megyek kedden harmadjára.

Csináltam LH tesztet, tegnap is, ma is, de teljesen negatív...

2018. szept. 9. 19:12
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus első napjától kellett szedned, ugye? Hány naposak a ciklusaid?
2018. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!