Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jövöhónapba lesz drilling+átjá...

Jövöhónapba lesz drilling+átjárhatoságim. Tapasztalatokra lennek kiváncsi. Kinek mikor sikerült utánna teherbeesnie?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lesz drillinged?
2018. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pco+Ir,2,5 ev sikertelenség.7hónapja tartom a 3as kezelést.
2018. aug. 30. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Műtét után a negyedik lombik sikeült. Csak ir- ám van. Viszont a negyedik lombik előtt 3\4 évvel kezdtem el csak a gyógyszert szedni az ir-ra. Előtte 3 évig csak diéta volt tartva.
2018. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mutet,hogy sikerult?nemvoltal atjarhato,hogy lombik lett utanna?
2018. aug. 30. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Rá 5 honapra,clostival
2018. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hónap után ne feküdj kes alá. Nincs értelme és csak roncsolja a petefészkeket. Nekem volt sajnos. Semmi értelme nem volt. Beszéld át szakemberrel a kezelésed az edzéseid az étkezésed.
2018. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked! Én a műtét (szintén diagnosztikus lapar, és ha már bent van, akkor drilling) előtti utolsó uh-ra készültem úgy, hogy a dokim erősködött, csináljak reggel egy tesztet, anélkül látni sem akar.

3 nap múlva már másodikba megy.


Csodák mindig vannak ;)

2018. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!