Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki mesélne pár mondatot a...

Valaki mesélne pár mondatot a Clostybegyt-ről? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

Történt olyan veletek hogy korábban lett peteérés, mint ahogyan meg volt jelölve?

12-ik naptól csináltam ovulációs tesztet, a 15-ik napra volt be jelölve az ovuláció, de nem erősödött a teszt, hanem halványodott minden nap. Nem tudom milyen gyorsan hat ez a gyógyszer.

Ma van a 18-ik nap, 3 napja érzem hogy a bal petefészkemben valami ki akar pukkadni, nyomja valami... cisztára tippelek( ha már nem volt pozitív tesztem). Ilyet éreztem más gyógyszeres kezelésnél is, de nem volt cisztám.

A méhemnél viszont érzek valami kellemetlent, olyan mintha egy ponton valami égetne vagy marna.

Csak tapasztalatra lennék kíváncsi.


2018. ápr. 18. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt korábban peteérésem tőle, pedig általában 1. cn-tól szedtem. a gyerekem is 22. napi pé-ből lett.
2018. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyáltalán nem volt előtte peteérésem. 2 stimulált hónapom volt. Az elsőnél rettenetesen fájt mindenem peteéréskor. Alig bírtam kikelni az ágyból. A másodiknál semmit nem éreztem, azt hittem, hogy nincs is peteérésem. De megszületett belőle a kisfiúnk :)
2018. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az első kezelés. Remélem hatásos lesz.
2018. ápr. 19. 06:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az első rögtön nem is lesz sikeres, ne add fel. Csak bízz magadban :)
2018. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet tudni mi lett az eredmenye kedves kerdezo? Osszejott vegul a baba?
2019. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést. Sajnos még nem jött össze. :(
2019. jún. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!