Drilling mutet utan mennyi idot kell otthon lenni? Mikor lehet ujra dolgozni menni? Es mennyi a korhazba toltott ido?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Max 1 hét. Miért lesz drillinged? Elég elavult dolog.
2018. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen lesz+atjarhatosagi.

Sokat olvastam utanna es igen sokan irjak h elavult dolog,de ez engem nem erdekel!

Inkabb a masik fele erdekel,akik ennek koszonhetik h vegre kisbabajuk lett!

2018. júl. 5. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:

a drilling valóban nagyon elavult eljárás, DE ha már úgyis dészül egy diagnosztikus lapar (átjárhatósági) és ott van bent a doki, akkor nyilván célszerű megcsinálni, vagyis kb veszítenivaló nincs vele, hiszen a műtét amúgy is megtörténik, nincs plusz terhelés.

Nálam is így készült az orvos a műtétre... aztán az utolsó uh-ra, amin egyeztettük volna az időpontot, kérte, hogy csináljak egy tesztet. Már másodikba készül :)


Hogy a kérdésre válaszoljak: nem drilling volt, hanem epeműtét, de ugyanúgy laparral, a megterhelés kb ugyanakkora. én 2 éjszakát voltam bent, mert volt némi komplikáció. csütörtökön műtöttek, utána héten még otthon pihengettem, aztán mentem dolgozni.

2018. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Naa gratulalok:)

Igen mondta az orvosom,hogy elotte mindenkepp kell csinalni tesztet mer voltak olyanok akiknek vegul elmaradt a mutet! :)


Szval akk 1het itthon lez utanna.Az nem veszes.

Olvastam olyat h 6het meg ilyenek,de en ezt sokaltam azert.

Koszonom valaszod😊

2018. júl. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!