Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatokat várnék teherbe...

Tapasztalatokat várnék teherbeesési gondokkal küzdő 40 év körüliektől. Magasabb FSH alcsonyabb de normál AMH érték? És szuper biztató UH? Valaki esetleg érintett így?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szívesen fogadnám véleményeteket.Röviden:40 éves vagyok tervezzük a kistesót de ebben az évben alig és vagy rendszertelenül mensiztem.Kaptam closty norculutot ami nem hozott eredményt.Pajzsmirigy,prolaktin,IR ,Vércukor terhelésre is rendben

Az FSH magas 39 az AMH 0.04 eredményem alacsony de normál tartományban van.Az endós orvos szerint korai menapeuza és ezt minden előzmény nélkül összesen két laborból mondta.Még aznap hívtam a nőgyógyászom aki azonnal fogadott újra és megvizsgált.

Ő viszont 7 mm méhnyálkahártya és 2cm tüszűt írt az uh.-ra valamint hangsúlyozta,hogy szerinte most lesz peteérésem még a nyákot is megmutatta ami kristálytiszta volt.Mielőtt elindultak ezek a mensis kihagyásaim nagyon sok stressz ért ami azóta helyre állt.

Egy hónapja sok myo-inozitol ,d3,baratcserje ,méhpempőt és egyébb készítményeket szedek.Most nemtudom,hogy már ettől vagy sem de valahogy jobban vagyok közérzetileg.

Szerintetek lehetek így terhes?A nőgyógyász azt mondja az összes többi laborértékeim miatt hogy egyszerűen valami megkavarodott hormonálisan.

Nagyon remélem,hogy igaza van

Valaki esetleg hasonló helyzetben?



2018. szept. 14. 08:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia,


Sajnos nem lett tőle.Mát röbször is szedtem uh követéssel.Nem megy le az fsh hormonom.Nem menstruálok már 8 hónapja.Semmilyen más tünetem nincsen szerencsére.Meg vagyok fogva

2019. júl. 23. 09:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én nőgyógyászom azt mondta nekem,hogy ha a clostilbegyt nem hoz eredményt,van injekció,ami hatásosabb lehet...

Esetleg a dokid nem javasolt inszemet?Ha van peteérésed,akkor az sikeres lehet.

2019. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi lett veled azóta? Sikerült a baba? Hasonló problémákkal küzdök énis.
2022. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!