Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma van ovulációm, csütörtök...

Ma van ovulációm, csütörtök este tudtunk csak együtt lenni. Van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A petesejt 24 óráig életképes. Ha terhes leszel, akkor mégse ma volt, vagy mégse ebből (hanem egy előzőből), vagy mégse abból (hanem egy extrából)... úgyhogy valamennyi mindig van.
2018. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
A spermiumok elettartama 2-10 nap kozott mozog, szoval igen, van esely.
2018. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első választ nem teljesen értem ..

De akkor elvileg ha minden oké, akkor van esély, hogy még életben vannak a spermiumok ha jól értem.

Egyébként mikor ideális? ovuláció előtt, után alatt?

2018. szept. 15. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

A sperium 3-5napig él a megfelelő környezetben.

Viszont egyre romlik a minősége. Ezért szokták azt mondani hogy 2naponta sex nagyobb esély.

2018. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amugy nekem mikor ovum volt es peteérést követtünk a doki akkor ezt mondta "ma és holnap éljenek házas életet"

Nekünk akkor sikerült is. De sajnos 7 hetesen vetéltem majd mütöttek..

2018. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két utolsó én voltam. 😀😀
2018. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esély mindig van!

És rendkívüli peteérés is van!

2018. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most olvastam egy kutatast arrol, hogyan csinaltak kiserletet arra, hogy megnezzek, meddig el a spermium, es pontosan hol, es hogyan tud mehen belul eletbenmaradni, es 10 nappal kesobb is talaltak elo spermiumot... ugynevezett cryptekben tarolodnak, es hullamokban jutnak ki belole, igy biztositva, hogy biztosan ne legyen lekesve az ovulacio.

[link]

2018. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Sajnos nem sikerült, de közben kiderült hogy a féjemnél problémák vannak :(
2018. okt. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!