Tapasztalatok ferfiaknal a spermiumszam növelésere argininnal? Esetleg ennek segítségével teherbeeses?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ovulacios teszt is elég beteg... de mi lesz a következő, otthoni sperma szám teszt? Xd
2018. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azaz, az arginin szedesevel ténylegesen növelhető a spermiumszam? Valakiknel bevalt, hogy ezt szedte a férfi és ennek segítségével sikerült a régóta várt teherbeeses?
2018. okt. 1. 15:50
 3/11 senga222 ***** válasza:
Nekünk a Macavibe jött be mint Spermiumszám növelő
2018. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mar probaltuk, nem jött be a Maca Vibe sajnos
2018. okt. 7. 06:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Az arginint nem sportolók szokták szedni? Exem olyat szedett,5évig próbálkoztunk a babával,de nem jött össze. Mindig azt hittem,hogy az arginin miatt...
2018. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sportolóknak, és nehéz fizikai munkát végzőknek ajánlják. De ha spermagondok vannak, kifejezetten hatásos lehet napi 8-10 grammjával alkalmazva. Ezt nekem egy szakértő írta le. Azért is kérdeztem, hogy csak ez csupán tehet-e csodát? Már nagyon el vagyok keseredve
2018. okt. 8. 13:17
 7/11 senga222 ***** válasza:

Most lehet hogy hülyének fogsz nézni de azért leírom.

5 évig vártünk a babára és nekünk segített a Macavibe de két félét próbáltunk az első semmire nem volt jo a másik fajta viszont jo volt a szám növelésére .


Férjemnek lassuak voltak a spermái ,alakjukkal is volt probléma és kevesen is voltak a doki rögtön lombik lehetőséggel akart nyugtatni

4 és múlva férjem valakitől halotta hogy a dió nagyon jo férfi meddőségre.

Nem tudom hány kilót evett ,nem tudom hogy csak véletlen volt vagy tényleg segített e de 4 hónap múlva baba lett .

2018. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem nézlek hülyének, miért tenném?


Igen, a diót hallottam mástól is. És a párod akkor gondolom minden nap evett jó nagy adagokat?

2018. okt. 9. 14:56
 9/11 senga222 ***** válasza:

Igen mivel ő pék nem is volt nehéz plusz mire haza jött mindennap vettem neki egy csomaggal

Tényleg hihetetlenül sokat evett


Azért irtam a hülyének nézést mert már volt benne részem de ennek ellenére mindig elmondom mert én is nagyon sokat szenvedttem az 5 év alatt hàtha màsnak is segit

2018. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És én ezt köszönöm is, hogy leirtad. Te aztán tényleg atelted, hogy milyen csak varni. Mi is 5 éve várunk már.
2018. okt. 9. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!