Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy nő feltétlen érzi, hogyha...

Northplace kérdése:

Egy nő feltétlen érzi, hogyha terhes?

Figyelt kérdés
Mindig szokott ennek jele lenni, vagy 50%-ban az van, hogy nem érzi, hogy terhes csak egyszerűen nem jön meg?

2018. okt. 15. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem is sejtettem, 6 évet vártunk rá, már nem izgultam halálra magam minden menzesz előtt. A másodiknál sem voltam benne biztos, de furán boldog voltam már a teszt előtt is. Nem igazán lepett meg az eredmény sem, valahogy nem volt kérdéses. Tünetem egyikkel sem volt semmi. 😊
2018. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokak nem érzik.
2018. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
6 évet vártatok rá??????? Hogy nem bolondultatok bele?? Én teljesen reményt veszett lettem volna.
2018. okt. 15. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem egyátalán nem éreztem meg, csak mikor egy pénteki nap nem jött meg akkor gondoltam rá hogy talán sikerült és terhes lettem, de gondoltam megvárom a hetfőt mert máskor is késett már 1-2 napot de aznap már (hétfőn) pozitívat teszteltem, else akartam hinni. Szóval semmit nem éreztem meg csak a menszesz kimaradása jelezte.
2018. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánál volt egy fura, megmagyarázhatatlan érzésem, hogy nem vagyok egyedül. Mensi kimaradása után pozitívat teszteltem. Ő sajnos nem maradt velünk.

A második babánál biztos voltam benne, hogy ez a hónap nem sikerült. Amikor késett, teszteltem és negatív lett,ezzel le is zártam magamban. Aztán 2 hét múlva rosszul lettem a kávétól és kiderült, hogy terhes vagyok, csak mensi előtti napon fogant, ezért nem mutatta még ki a teszt.

2018. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyereknél annyi volt az egész, hogy nem jött meg. Később sem lett semmi tünet
2018. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Menses előtti napon?? Ez elég érdekes. De, ha valakinek uh-n ki van mutatva pontosan, hogy mikor van peteérés, akkor sem biztos, hogy akkor kell akció?
2018. okt. 15. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet spontán peteérés, az enyémek sem középidőben fogantak. Az első 1, a második 3 héttel később. És igen, 6 év volt az első. Nagyon bíztunk benne, hogy jönni fog, így nem csüggedtünk. 😊 #1 voltam.
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy éreztem. Már csak azért sem, mert meg voltam róla győződve, hogy nem is tudtuk elkapni a megfelelő napokat ellentétes beosztás miatt. Így nem is merült fel a lehetőség a fejemben.

Aztán egy szombati nap egyedül ébredeztem reggel az ágyban, mikor jött egy gondolat, hogy meg kéne csinálni azt a tesztet (egy évvel korábban vettem, épp csak nem járt még le és nem is nagyon tudtam hol keressem)... Aznapra vártam amúgy a menstruációm, de nálam plusz minusz 4 napot ide oda simán mozgott a ciklusom. Szóval még csak nem is késett, és a mai napig nem tudom honnan jött a gondolat, hogy előkotorjam azt a tesztet. De pozitív lett :)

Vajon csak azért jutott eszembe, mert egyedül voltam, vagy tényleg valami megérzés volt? Hát én nem tudom.. nem hiszek a spirituális dolgokban. De megmosolyogtat a sztori.


30 hkm

2018. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!