Lh teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek ha tnap 2 csikos lett az Lh tesztem, viszont nem erősebb a kontroll csiknal, de a mai pedig már negatív , akkor tnap lehetett az ovum??

2018. okt. 19. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. :( hanyadik nap? Elotte teszteltel? Hany napos a ciklusod, ez az elso LH tesztes hónapod. Maskor uez a teszt (elozo ciklusokban) volt mar egyforma eros 2 csikos stb...stb..stb
2018. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
28-31 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 16. napon. Próbálkoztam már pár hónapja Lh teszttel.
2018. okt. 19. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt így senki sem fogja tudni neked megmondani.Az lh tesztelésnek pont az a lényege,hogy több napig használd.

Ha egyforma a 2 csík,akkor az is pozitív.

2018. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor csinaltad a tesztet? Du.? Vagy nagyon késő du.?

Mert ha nem olyan későn lehet csak pont nem csipted el az LH csúcsot.

Nálam is előfordult ilyen.. abban a ciklusban sikerült is.

De sajnos 7 hetesen elment..

Ugyhogy igen lehetséges hogy megvolt. 😊😊

2018. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne , mert igaz én korán LH teszteltem 8-9-10 napon de a 8ik napi erősebb mint a mai 10napi..
2018. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kioktatasnak szanom, tenyeket szeretnek irni.


- LH minden noben, minden nap van. (ffiakban is amugy) a szintje sosem nulla. Tehat a teszt amit hasznaltok az esetek tulnyomo reszeben 2csikos. (van h sokat iszol sokat pisilsz es egycsikos mert meg azt a hatart sem eri el amire reakciot adna a teszt, na akkor egy csikos)


Az mindenkinek tiszta sor, hogy akkor pozitiv ha a 2 csik egyforma vagy ha a teszt erosebb mint a kontrol csik.


De.. Vannak olyan teszek amik erzekenyek vagy kevesbe vagy közepesen. (mint a terhesteszt, abbol is van korai meg olyan ami csak akkor mutatja ki ha mar kesik)


aki egy nagy erzekenysegu tesztet hasznal (tehat kis mennyisegu hormont is kimutatósat) annak az lehet mar akkor pozitiv lesz amikor meg nincs is ovuja.


EEES, olyan is van ezek alapjan, hogy sosem lesz pozitiv mert egy nagyon kevesbe erzekeny tesztet hasznaltok (ami csak nagymennyisegu hormonnal ad pozit, de minden nonek egyedi az a mennyiseg aminel ovulal es az is hogy mennyi van a vizeleteben ebbol) vagy mert nem eleg koncentralt a pisi de ennek ellenere van ovulacio.


Azert szamit, hogy a vizeleted kb azonos koncentralt legyen es ne reggeli elso vizelet. Hanem mondjuk deli ebed utan 2oraig ne pisilj es utana tesztelj. A masik ami szamit, hogy jol valassz tesztet. Ha egy fajta sosem pozitiv akkor meg nem biztos, hogy nincs ovud, lehet neked erzekenyebb kell, ha meg 4napig az, akkor vagy kevesbe erzekeny kell vagy nem vagy rendben hormonalisan.


Javaslom ebredesi homerseklet mereset es ezt egeszitsetek ki az LH teszttel. Ugy látszik szepen ey a gorbet alatamasztja a pozitiv teszt illetve a tesztet is a gorbe.

2018. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
köszi szépen 6-os a választ. :)
2018. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sajnalom, hogy nem jon ossze masnak, remelem kozelebb visz benneteket ez a kisbabatokhoz.
2018. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!