Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Minden teszt pozitiv idő után?

Minden teszt pozitiv idő után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már rengetegszer lett feltéve ez a kérdés, de mindig vannak új tagok, új tapasztalatok, új vélemények. :)

Igazából eddig nem figyelgettem idő után, viszont most kb fél óra elteltével látom halványan a második csíkot. Nem élem magam bele semmibe, de azért érdekelne, veletek volt e hasonló, és hogy mi lett végül. Várom az arrogáns válaszokat is, fel vagyok készülve, de annál inkább fogok örülni a kedves hozzászólásoknak. :)


2018. szept. 28. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idő után sosem volt pozitív (mondjuk időn belül sem).
2018. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a teszteket 5-10 percig lehet leolvasni (ami rá van írva), utána sajnos értékelhetetlen a teszt.
2018. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

En predictorokat hasznaltam ebben a ciklusban es egy ido utan mindig latok rajta extra halvany csikot. Eloszor orultem de most mar nem veszem be. Sikerult kiidegelnem magam az elmult egy hetben ezzel, pedig csak az elso honapunk volt ( nekem egeszsegugyi szempontbol nem surgos a teszteles, csak en vagyok ilyen kripli.


Az tuti, hogy a kovetkezo ciklusban mensielmatadas utan fogok eloszor tesztelni es azonnal kidobom a tesztet utana.

2018. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Én is próbálom nyugodtan kezelni a helyzetet, de már kerek egy év után egyre nehezebb. Egyébként amint kiirtam a kérdést, elkezdtem premens tüneteket produkálni, úgyhogy valószínűleg elúszott ez a hónap is.

Remélem mihamarabb összejön nektek a baba, utolsó! :)

2018. szept. 28. 12:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, de aki szétszedi, átvilágítja, átszerkeszti, mindig talál leheletnyi csíkocskát. Akkor is, ha nincs baba.
2018. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem a Gábriel időn belül negatív lett. A mosdon felejtettem és a párom mikor haza ért felhívott, hogy neki miért nem szóltam, hogy terhes vagyok. :D

Rohantam haza, 2 csík volt rajta, a teszt csík halványabb volt, de ott volt. Most 18 hetes vagyok :D még jó, hogy reggel lefenykepeztem a negatív tesztet :D

2018. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem minden teszt lesz csíkos.
2018. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a predictor early totál negatív maradt.
2018. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Köszi , remélem neked is hamar sikerül! ;)


Ma is csináltam délután predictort és már megint ott az alig látható csík, több napja késik amúgy annyira rágörcsöltem.

2018. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mar megjott, szoval ez tenyleg csak szaradasi csik.
2018. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!