Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbe esési gondokkal lehet...

Teherbe esési gondokkal lehet Budapesten TB kártyával orvoshoz fordulni? Kihez mentetek? Elköttetés vissza állításával kapcsolatban tapasztalat? Ilyen műtét után is segítenek valami módszerrel gyorsabban teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teherbe esési gondokkal lehet Budapesten TB kártyával is orvoshoz fordulni? Kihez mentetek, ha megvagytok elégedve? (Természetesen fizetnék is, de nem kötelező rendszerrel).

Ráadásul most egy olyan derült ki Édesanyám szájából, hogy Ő valószínű elköttetett, mert nem bírta elviselni 2 x Missed AB állapotomat. Most ebben is gondolkodok, mert olyan volt, mintha őszintén mondaná... :-(

Azt olvastam, ha ez van - ezt az állapotot is vissza lehet műtéttel állítani?

Valakinek ilyennel kapcsolatban van tapasztalata?

Ki fogok futni a korból. Párom meg várja a csodát. Amit így elég nehéz... :-(

Ha ilyen műtéten részt veszek, utána is segítenek valami módszerrel gyorsabban teherbe esni???

Köszönöm a válaszokat előre is



2018. okt. 28. 09:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A SOTE aro (SOTE 1) vagy a BMC (János kórház) a jobb? Ezeken a helyeken minden orvos jó? Milyen papírok kellenek? Beutaló?

Nem Eszter vagyok, hanem Anna.

Köszönöm

2018. okt. 28. 10:30
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Tehát akkor teherbe tudsz esni,ki is tudtad hordani? Szerintem menj el egy megbizhato orvoshoz és ha bebizonyosodik anyád mocskos sunyisága akkor elmész a rendörségre és szépen feljelented mert szerintem ez büncselekmény. Arrol nem tudok tanácsot adni hogy az ilyet hogy lehet visszaállítani sajnos.
2018. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
éljen az őszi szünet.
2018. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy bevegyétek ezt az ordas kamut.
2018. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Császáros missed ab? Hatalmas.
2018. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a BMC és minden orvos, aki a sotera jár neki az.


BMC időpontot kell kerni, kell egy beutaló házi orvostól vagy nofyogyasztol, házassági anyakönyvi kivonat vagy közjegyző által hitelesített élettársi nyilatkozat

2018. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
A cső, amit benned hagytak: katéter.
2018. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A BMC vagy a Sote orvosai között van olyan is, aki egyben endokrinológus is? Mert a googleban sajnos nem találtam ilyent. De Te lehet, hogy jobban tudod.

Komolyan kell ilyen nyilatkozat is?

A katéter egy szülés után is természetes, hogy csak másnap veszik ki?

Köszönöm előre is az értelmes és segítő hozzászólásokat!

2018. okt. 28. 11:23
 19/19 anonim ***** válasza:
61%
mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy valaki egy mondatot el bevegyen ebből? Azért elég nagy sötétségre vall, ha képtelen valaki gondolkozni, csak olvas és f.sa a választ...
2018. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!