Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Honnan tudhatom, hogy végre...

Honnan tudhatom, hogy végre sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 23 éves lány vagyok akinél 2012-ben PCOS-t diagnosztizáltak. A menszeszem rendszertelen, tehát legtöbbször egy hónap mindíg kimarad. A PCOS-nél még van bennem férfi hormon is ami szerencsére külsőleg nem látszik meg rajtam. Sajnos a sok gyogyszer ellenére nem változott semmi. Ugyan úgy jön meg mint rég. Persze van mikor 3 hónapig folyamatosan meg jön de mindíg más a dátum. El jutottunk oda párommal, hogy babát szeretnénk és már nem védekezünk. Oda figyelünk az egészséges életmódra.

Az utobbi napokban viszont a hasam meg feszült de nem a bél gázok miatt.. Sokszor a mellem keményebb lett és a bimbóm érzékeny.. Sok a gyomor savam és fáj is a hasam meg kicsit rosszúl is szoktam lenni.. Nemrég volt érdekes folyásom is ami még soha. Sok volt egyszerre és nem a megszokott illatú hanem kicsit erősebb de szerencsére nem fertőzlés.. A napokban kicsit fáradt is szoktam lenni..

Ha erre tudtok válszt adni, hogy van e remény akkor köszönöm.. Illetve egy olyan nővel is szivesen fel venném akapcsolatot akinek PCOS-e van és lett baba. Adna egy kis reményt a továbiakban.



2018. nov. 7. 01:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

39 kg 23 évesen?

Nem csoda, hogy nem jön meg hónapokig.. És a hormonok is emiatt is nincsenek rendben.

Keress fel egy jó dokit!

2018. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A családunkba mindenki vékony testalkatú ezért nem is szoltak semmit. Látták anyukámat is. De el megyek aztán komolyabban utánna járok.
2018. nov. 7. 23:29
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Én tesztet csinálnék, olyat ami kimutatja a korai terhességet is.

Nekem PCOS +IR kombinációm van, 2012 óta. Azt mondták hogy nem lehet babánk. Rá 2 hónapra már a pocakban volt a kislányom.

A dokim nekem is fogamzásgátlót írt fel, de az csak elfedi a tüneteket. Egy jó dokihoz mindenképp menj el, aki komplexebb vizsgálatot ír elő.

2018. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!