Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy változhat ekkorát 1honap...

Hogy változhat ekkorát 1honap alatt a THS szint?

Figyelt kérdés
Október elején a ths-em 2,07. Majd a mostani 4,9! Függhet attól, hogy az októberi reggeli ehgyomri vérvételből volt, az utóbbi pedig esti vérvétel.
2018. nov. 9. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű hogy emiatt ennyi, ezt éhgyomorra kell nézetni.


Ki nézett neked este hormont?

2018. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a tsh-nál mindegy, hogy reggel, vagy este nézik, egy hónap alatt tud ennyit változni, ez csak nagyon enyhe alulmüködés, valószínűleg kapsz rá gyógyszert és hamar helyre fog állni.
2018. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
endokrinológusnal volt az esti. Igen, kaptam ra gyógyszert . Csak olyan ijesztő nekem, hogy így ugrál ez az érték...
2018. nov. 9. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Pm hormonnal mindegy hogy éhgyomori e vagy sem a táj pedig simán változik ennyit egy hónap alatt. Ez csak egy mutató, ami igazán lényeges az a T3 meg a t4
2018. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tsh simán változik ennyit
2018. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs hozza köze hogy reggeli vagy esti vérvétel.A TSH vérvételnél nem kell éhgyomorra lenned.Tudom mert havonta járok ellenőriztetni.

Az érték pedig sajnos még ettől többet is változhat egy hónap alatt.

Valószínű hogy gyógyszert fogsz rá kapni és havonta kell majd járnod ellenőriztetni változott e és ha igen mennyit.

2018. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20 nap különbséggel volt nagy eltérés, valószínűleg a stressz miatt. Az egyik erdmény 0,6 volt, a másik 1,25.
2018. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!