Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi buktatója van a lombiknak?

Mennyi buktatója van a lombiknak?

Figyelt kérdés
Néhány vizsgálat előtt állunk, aztán indulhatunk a lombiknak. Kevésbé hiszek benne, mert itt is csak 30%-ot mondtak a szegedi Kaáliban. Az érdekelne, hogy hány helyen tud megbukni mindez, mire beültetésre kerül sor? Nekem nagyon szép tüszőim értek inszemináció alkalmával, de mégsem lettem terhes az ötből egyszer sem. Jó eséllyel indulok lombikra, ha a tüszőkkel minden rendben volt?

2018. nov. 13. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem a beültetés előtt vannak a 'buktatók', hanem utána. A stimulációt gyógyszeresen ma már nagyon jól tudják irányítani; de az, hogy pl. a tüszőkben van-e petesejt; vagy ha van, azok milyen minőségűek; megtermékenyülnek-e; ha igen, szabályosan osztódik-e; ha igen, akkor jó minőségű embrió lesz-e... arra már nincs ráhatásuk. Azt már a természet dönti el mesterséges úton. De a legnagyobb lutri a beágyazódás.... Leggyakrabban az szokott lenni, hogy lesznek szép embriók ugyan, de nem ágyazódnak be. Ha a méhhel minden rendben van, akkor ennek ma még nem tudják az okát. És lombikkal is ugyanúgy megfoganhatnak méhen kívül, vagy akár beteg ( pl. Down sy.) babával.

A lombik hatalmas segírség; de nem tuti recept.

2018. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Pont ugyanolyan eséllyel indulsz.


A buktatók:


Hány tuszoben lesz érett petesejt?

Hány tetmekenyul meg?

Hány osztódik rendesen?

Meg tudnak e tapadni és utána fejlődik e rendesen

2018. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom Ti már profik vagytok. Pont a leírtaktól félek..
2018. nov. 13. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne félj! Biz és remélj! És csak előre!


Nekünk a harmadik lombik sikerült, 13 hónapos a kisfiam, és a 4. is sikerült május elején kusfiu ikrek érkeznek hozzánk.

2018. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó te tudod miről beszélsz? Nem úgy tűnik!!!
2018. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Igen, tudom mirol beszelek, koszonom!

Eu-s vagyok😉

Attol mert homokba dugjuk a fejunket es megmagyarazzuk magunknak hogy ez milyen hiperszuper, tisztaban kene lenni a kovetkezmenyekkel is. Ez persze nem azt jelenti hogy csak beteg gyerekek lesznek akik meg is szuletnek, de sokkal nagyobb az esely a problemara... nem etelen van kulfoldon szabalyozva..

Itthon meg boldog-boldogtalan megy lombikra ha kell ha nem, mert nins turelme varni, nah meg mert ezt nyomatjak orrba-szajba.. azert mert divat attol meg nem biztos hogy jo is...

Persze vannak akiknek tenyleg csak ez az egyetlen megoldas, de az sokka elenyeszobb szazalek mint ahany par tenylegesen megy...

2018. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

De ha nekem nem hiszel kedves 5-os akkor tajekozodj, hatha Czeizel Endrenek hiszel...


Utolso voltam

2018. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is azt mondták nagyon jó esélyekkel indulunk.Velem minden rendben párommal vannak sperma gondok...Ahhoz képest most a harmadik sem sikerült:(Rengeteg vizsgálatot megcsináltattunk mind a két oldalról csak az immunológiait nem.Most három hónap kényszerpihenőn vagyok addig ezt is elintézem.Amúgy nagyon sok szép embrióim voltak csak nem tapadnak meg sajnos.Erre nincs tuti recept sajnos:(
2018. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha összejön kit érdekel?

A mi gólyánk nagyon eltévedt. Éveket késett. Elmentünk lombikra. A megtapadással voltak gondjaink, nem sikerült három alkalomból egy sem. Így kb. 2 millió a "buktatója".

Aztán másfél év múlva spontán sikerült a teherbeesés!!!

Most múlt 1 éves a kisfiam.


Ne félj, az nem jó semmire, sőt...

Szerintem jók az esélyeid.


44 éves anyuka

2018. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!