Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztaltatok már hasonlót?

Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Teherbe estem nagyjából most vagyok 5-6 hetes terhes. Tegnap voltunk Hasi UH-n, látszott a petezsák és a szikhólyag is. Utána éjjelre mentem dolgozni és kicsi mennyiségű világos barnás folyásom volt. Majd elmúlt és az óta sem semmi.

Fizikai munkát végzek, a munkatársaim még nem tudják hogy babás vagyok (mert 2 hét múlva jár le a próbaidőm)

Mit javasoltok? Dokim jövő hét szerdán rendel csak, illetve 2 hét múlva megyek újra Uh-ra.

((2. babám lesz, az első már 5 éves és császárral született vele semmi ilyen gond nem volt))

Köszönöm válaszotokat.



2018. nov. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhesen nem dolgozhatsz éjszakai műszakban!
2018. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges titkolóznod, utólag is kirúghatnak, ha rájönnek hogy a próbaidő alatt már volt tudomásod a terhességről. Úgyhogy én emiatt nem kockáztatnám a magzat életét.
2018. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Védőnő szerint nem vagyok köteles szólni addig még be nem töltöm a 12. hetet illetve még nem is vesznek terhes állományba addig még nincs szivhangja a magzatnak. Az meg ugye még nem volt. Szóval még rosszabbul járnék ha be jelentem a terhességet, kirugnak és közben meg elvetélnék a koraterhességi szakaszban.

De itt még mindig az volt a kérdés hogy az a nagyon kevés mennyiségű barnás folyás mi vagy mitől lehetett ha valaki járt már hasonló cipőben

2018. nov. 30. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon kevés barnás folyas ver! Sok mindentől lehet, akar a nőgyógyászati vizsgálattól, akar progeszteron hianytol és millió más okból. Jót nem jelent az biztos. Menj be az ügyeletre ha fontos (gondolom az) ez a terhesseg
2018. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt a téli szezon. Amíg le telik a próbaidő, el mehetsz valami csúnya megfázással tappenzre. Bár, nem rúghatnak elvben próbaidő alatt sem, ha írásban be jelented hogy babát vársz. Csak mindenképp irasd alá a főnököddel, hogy dátum szerint mikor jelented be a terhesseget.
2018. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy koteles szolni a munkahelyeden elore, akkor szolsz amikor akarsz.

Nekem volt 6 hetesen keves verzesem majd barnas folyas, ez kb 2-3 oraig tartott. Mentunk egybol dokihoz, uh..

Semmi baj nem latszodott es nem is lett, 2 nappal kesobb mar volt szivhang es azota is minden oke:)

2018. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!Én jelenleg 5hetes terhes vagyok,szinten barnás folyásom van.Kulfoldon elek itt csak annyit mondott az orvos,hogy feküdjek szedjem a terhes vitamint és magnéziumot.Egybol kiirt,nem dolgozhatok emelnem sem szabad.

Ez a második terhességem,az elsővel is ez volt.De akkor még Magyarorszagon éltem és kaptam progeszteron porlást,szinten feküdnöm kellett.12hetig várhattam,majd utána elmúlt.

Én azt tudom tanacsokni,hogy menj el orvoshoz akkor legalább te is megnyugszol,hogy minden rendben.Haziorvossal meg írasd ki magad.

2018. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok

A kérdező vagyok.

12. Hét után bejelentettem hogy babát várok, 14. héten már nem dolgoztam.tappénzen vagyok azóta is. Most vagyunk a 20.hétben és még nem 100%ra mondta A doki hogy lányunk lesz. 😊

2019. febr. 26. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!