Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték elzáródás eredménye?

Petevezeték elzáródás eredménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég hsg vizsgálaton voltam. Bal oldali teljesen átjárható. A jobb oldaliban nem volt biztos a röntgenes. A zárójelentésre csak annyit írtak, hogy bal oldalon folyadék belépett a hadüregbe, jobb oldalon belépés nem látható. Akik esetleg el voltak záródva, azoknak konkrétan kiírták vagy közölték, hogy el vannak záródva. Előre is köszönöm a válaszokat 😊

2018. dec. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal megmondta az orvos, sőt a vizsgálat annyira fájt, hogy el is ájultam. Utána mondta, hogy próbálta a folyadékkal valahogy megnyitni a petevezetéket, mert van olyan, hogy a vizsgálat megnyitja az elzáródást. Nekem utána volt laparoszkópiás műtétem is, hátha megnyitható, de nem. A műtét után mondta az orvos, hogy csak lombikkal lehet gyerekem. Szerintem, ha az egyik oldal biztosan átjárható, akkor nincs annyira nagy gond. Valószínű, hogy hosszabb idő lesz a teherbeesés, de legalább nem lehetetlen orvosi segítség nélkül.
2018. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Nekem is ez a furcsa, hogy akkor miért nem mondta meg a helyszínen hogy el vagyok zarodva. Meg éreztem is, ahogy átfolyik ott is a kontraszt anyag.
2018. dec. 7. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve voltam. Pokolian fájt. Konkrétan én is az ájulás szélén voltam, pedig mindenki mondta "ááá nem fáj, nem fog fájni egyáltalán". Sajnos nagyon könnyen lehet, hogy az első válaszadóval vagyok egy cipőben.. Kétoldali összenövésem volt a záróra pedig teljesen mást írtak. Azóta orvost váltottam, ő ugye azt a zárót látja, amin az van, hogy nem volt elzáródás, és minek újra menni, ha probléma sem volt. Ja, és, ha az is lenne, hogy össze van záródva, akkor sem fújnak át ismét, nem mintha minden vágyam volna..... Azt mondták: felesleges újra megcsinálni.... Menjünk csak lombikra....
2018. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem semmi, hogy teljesen mást irtak a zarodra. Nekem is, de azért a tied durva. Laparaszkópiára gondoltál már? Mondjuk ott sem biztos, hogy meg tudják nyitni az összenövest, de már nagyon sok pozitívat olvastam róla. Egyébként ne keseredj el a lombiktól sem, ha más nem az is egy megoldás, ami biztos fog sikerülni 😊
2018. dec. 11. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálnak laparoszkópiát.... Ezt sem értem miért. Már abban is benne voltam nyáron.

Köszönöm, Nektek is sok sikert kívánok!

2018. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálam sajnos még pajzsmirigy probléma is van, ezt is be kellene állítani, de ha nálad minden rendben a hormonokkal, akkor tuti, hogy sikerülni fog a lombik. Kitartást neked addig is, tudom milyen hosszú ez a várakozás!
2018. dec. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!