Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diane-35-ot szedtem egy evig es metformint-PCOS-re,utanna lealltam-orvost is valtottam,aki bealitotta a pajzsmirigyemet,a tobbiben mindent rendben talalt-leallt a havim 3 honapra-vartuk h megjojjon,nem jott meg-utanna ujra minden hormont-minden rendben volt-mentem orvoshoz-kerdi h azota miota meghoztuk megjott?mondom ismert nem...azt mondja h ez furcsa,minden rendben van itt,szerintem varj mert nincsoka hormonalisan h ne jojjon meg...vartam,teszteltem lett 3 pozitivom utanna mar csak negativak...felhivtam a dokit azt mondta h varjam meg a kovetkezo havit-az 3 nap mulva lenne de a jelek alapjan az se akar megjonni...most nem ertem mi lehet a baj,valaki segitene?ezelott soha nem volt olyan h ne jott volna meg,sot inkabb tobbszor volt egy honapba...a dokim az orszag egyik legjobbja ugyh hiszek benne,azt mondta h nem all utjaban semmi a teherbeesesnek s a havim megse jon...
2018. dec. 7. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam tavaly lelki eredete volt a mensi kimaradásának. Nagyon stresszes időszakot éltem meg...és nekem is voltak pajzsmirigy és vérnyomás gondjaim. Diéta, sport, sok-sok vitamin, aztán félév múlva beállott a mensi rendszeresre. Emellett persze igyekeztem az idegeskedést is elkerülni. Ezután orvosi javaslatra elkezdtem folsavat szedni és méhpempőt is mindennap ettem. 3 hónap próbálkozásra összejött a baba. Most vagyok 8 hetes.
2019. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!