Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Belső heg vizsgálaton volt...

Belső heg vizsgálaton volt valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két császárom volt, a másodikoknak sajnos szövődménye is lett, de szerencsére ebből helyre jöttem. Viszont szeretnénk majd még egy babát, az orvosom heg vizsgálatot javasolt. Akik voltak, mesélnétek mi történik pontosan, illetve nálatok hogy alakult? Bár van már két egészséges, nagyszerű gyermekem, a férjemmel nagyon vágyunk egy harmadik babára. Köszi, ha válaszolsz.

2018. dec. 11. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt én is követem :)


1 császár után vérzési problémák és uh alapján azt mondta a dokim, hogy láthatóan nincs rendben a belső heg. Akár ez is lehet akadálya a második babának.

Viszont valahol menet közben belefásultam a dologba, így végül nem mentem vissza további vizsgálatra. Talán jövőre.

2018. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi olyan két év múlva szeretnénk, de már nagyon várom, hogy tudjam lehet-e. Ha kockáztatná a baba vállalás az életem, nem vállalnám. A második császár után két héttel vitt vissza a mentő hatalmas fájdalmakkal. Másnap vették észre, hogy a heg alatt tályog lett, 1 liter gennyel..Majdnem ott maradtam, még kétszer műtöttek. Akkor átértékelődött mennem minden.
2018. dec. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!