Egyrekeszu (sima tuszo) ciszta milyen termeszetes modon szivodhat fel?

Figyelt kérdés
27 mm, 38 mm volt, osszebb ment, de stagnal azota (tavasszal alakult ki). Valamit tudnatok javasolni?
2018. dec. 21. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
aviva torna, dieta feher lisztre, feher cukorra, krumplira, feher rizsre (basmati mehet), adalekanyagos etelekre (felkesz, fagyasztott, gyorsettermi).
2018. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!!! 💟
2018. dec. 21. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, uzenem annak, aki lepontozott, hogy nekem tobb cisztam is volt, illetve 1 evig kimaradt menzeszem, amit hormonos kezelessel sem tudtak meghozni, a dieta, majd a mozgas viszont segitett.
2018. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sok az unatkozo hulye erre. Pedig ez tenyleg hasznos valasz volt. Utana kerdezek a dokimnal. Sajnalom, hogy a komoly kerdeseknel is megy a lepontozas.

Na mindegy. Koszi meg egyszer!

2018. dec. 21. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amugy a cisztaim kicsik voltak. 3 honap kellett, hogy megjojjon a menzeszem, a ket uh kozott pedig 5 honap telt el, addigra szivodtak fel a cisztak. En kezfele hormontornat ismerek, az egyik az aviva, a masik az arwen. Az arwen sokkal gyengedebb, az aviva eroteljes. Mindkettohoz javasoljak a dietat. Az aviva tornahoz hasonlo mozgatja meg az alhasat a hastanc es valamennyire a joga is.
2018. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Diólevél és cickafark tea.
2019. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ugy tunik, ment ossze meg 7 mm-t. Hulyen hangzik, de szugeraltam, illetve kimondtam eg, regen nyomaszto dolgot. 😊Koszonom a valaszokat!
2019. jan. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!