Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy senki nem orvos és hogy így nem tudtok sok mindent mondani. De egy olyan problémám van hogy a ciklusom közepén barnás folyásom van. Ez most jelentkezett. A derekam nagyon fáj. Soha nem volt még ilyen és nem tudom mitől lehetne. Ha esetleg valaki tapasztalt már ilyet kérlek írjatok le! Azt meg hozzá kell tennem hogy a férjemmel már 2 éve szeretnénk kisbabát. Nem rég voltam orvosnál és semmi problémám nem volt. Előre is köszönöm a válaszokat!

#menstruáció #barna folyás #ciklus közepén
2018. dec. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovulációnak hívják...
2018. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De még soha nem volt ilyen. Akkor most hogy hogy??
2018. dec. 28. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nyáron kezdődött el ehhez hasonló középidős barnázgatás meg iszonyú fájdalmas menstruáció, a derekam pedig szinte egész ciklus alatt fájt. Azt hittem a szuper termékenység jele, mert mindenütt ezt olvastam.

Aztán mikor a szokásos éves nőgyógyászati rákszűrésre mentem hamar kiderült, hogy nem.

Egy méhtest polip volt ami okozta a problémát.

Megműtöttek most várom az első normális mensimet.

Szerintem menj orvoshoz, sokszor az UH-ot is félrenézik, nem árt egy kivizsgálás sem.

2018. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ezzel egy kicsit megrémisztettél. Jövőhét pénteken tud fogadni az orvosom. Ma elkezdem vérezni egy kicsit. 15 nap környékén enyhén rózsaszínes folyásom volt. Másnap kezdtem el barnazni, de nagyon sötét színe volt. Ma pedig elkezdem vérezni. Nagyon tanácstalan vagyok. Remélem te jobban vagy! Remélem jól sikerült a műtét meg minden! Jobbulast neked!
2018. dec. 29. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző vagyok. Ne ijedj meg, menj el orvoshoz mindenképpen.

És szurkolok, hogy minden rendben legyen.

A babavárást átérzem, mi is szeretnénk már párommal.

2018. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megyek minden féle képpen. Köszönöm a tanácsot, segítséget és a biztatást. Remélem minél hamarabb osszejon nektek is a baba! Szurkolok nektek! :)
2018. dec. 29. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!