Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet ez? Van esély...

Mitől lehet ez? Van esély terhességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy 6 napja barnázok, néha egy minimális erősebb rózsaszínes. De ez mind csak épp hogy meglatszik a tisztaságin vagy a WC-papíron. 5 nap múlva kellene menjonnie. Több mint 2 éve szeretnénk gyereket. Alhasi görcseim vannak néha.

2019. jan. 4. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavar. Leginkább progi hiány miatt van a barnázás.
2019. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor semmi esélyem arra hogy terhes lennék? :(
2019. jan. 4. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már hormonsor vérvételed? Ha nem, érdemes lenne csináltatni.

A progeszteron elégtelenség kezelhető.

2019. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen volt. Nyáron voltam és minden rendben volt.
2019. jan. 4. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ugyanez a problémám. Nekem minden ciklusban ez megy. Peteérés után egészen a mensiig barnázok, pecsételek.

Nem rég voltam hormon vérvételen. 3.és 21.napin.

Egyedül a TSH-m magasabb kicsit, meg az Anti-TPO. Meg hát a progeszteron az ami lehetne több is, de nem vészes.Többi mind ahogy néztem jó.. Nőgyogyász is azt mondta jó.

Endokrinologushoz még nem akarok menni.

Most abba hagytam minden vitamint amit eddig szedtem. Kiváncsi vagyok most mi lesz.

2019. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz nálad! Az az igazság hogy nekem soha nem volt még ilyen, és azért nem értem. Most meg 2 napvan hogy megjojjon, ha nem jön meg akkor én csinálok egy tesztet. Te is Szeretnél gyereket?
2019. jan. 5. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Utolsó vagyok.

Igen mi is szeretnénk. 2015ben volt egy iker terhességem ami 10.héten véget ért. Kiderült hogy az egyik nem is fejlődik. A masiknak meg már nem volt szivhangja. Kkor nagyon össze törtem. Egészen 2017oktoberéig gyogyszert szedtem utána. Aztán azota ujra probálkozunk... De több kevesebb sikerrel.

Engem a doki most petefezeték átjárhatóságira akar küldeni..

Szedem a premens-t ez segiti rendbe tenni a ciklust!

2019. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnálom, nem lennék a helyedben :( Nekem is mondta az orvos a petevezeték atjathatóságot, de előtte még a Férjemet kell kivizsgaltatni és utána azt mondta hogy megcsinalják. Remélem össze jön nektek is! :) Szurkolok nektek! És soha nem szabad feladni! :)
2019. jan. 6. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!